Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

czy jest to możliwe?


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Wyobraź sobie taką wspólną zasiadkę nad wirtualną wodą
No i sobie wyobraziłem mańka walącego po wiadrze ziarna w łowisko co godzinę i wyciągającego karpie 15kg co 15 min :cool: /maniuś bez urazy tylko ze szczerego szacunku :cool: /
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, Tomek widzę tu pole popisu dla ciebie
Niestety to trochę nie moja działka. Ja mogę się wypowiadac o technologii i architekturze oprogramowania a to raczej nie jest nam potrzebne.
Może stworzymy ankietę aby całe forum
Wiesz, ja myślę że ankieta tu nic nie pomoże. Problem jest raczej w tym kto, kiedy i za jakie pieniądze miał by się tym zająć. Samo wyrażenie woli forum da tylko tyle co wyrażenie woli o salonie gier.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, może stwórzmy jakies wspólne konto, na które moglibyśmy wplacać jakieś skromne datki, oczywiście wszystko pod kontrola , a nie jak ci nasi politycy, moze to głupi pomysł, ale nie jeden projekt zaczynał się właśnie od takich chorych pomysłów,

w podstawówce byli skarbnicy SKO i było wszystko spoko, może wśród nas też się znajdą uczciwi, a myślę że są ino tacy, i takie fundusze w przyszłości pozwalałyby na takie projekty jak rozbudowanie strony 'HACZYK" lub na jakieś wspólne rajdy, wypady itp. na pierwszy początek proponuję na przykład każdy chętny po złotku co miesiąc,

czekam na propozycję , wiem że nie jest to bułka z masłem wkońcu chodzi o kasę, ale może jest wśród nas taki poczciwy człek który by się podlął takiego zadania, i nie musi być to bankowiec co wie gdzie w trawie piszczy co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, może stwórzmy jakies wspólne konto, na które moglibyśmy wplacać jakieś skromne datki
a my na to jak na lato
też byłbym za
Nie ma się co zastanawiać, tomik dawaj numer konta i wpłacamy

Przyznam, że już sama propozycja jak i deklaracja pomocy w ten sposób z waszej strony jest dla mnie bardzo ważna. Czuję się w tym momencie bardziej spokojny i bezpieczny, jeżeli chodzi o przyszłość portalu i forum haczyk.pl . Dziękuję.

Niemniej jeżeli w przyszłości doszłoby do takiego współfinansowania haczyka przez użytkowników w celu jego rozwoju to chciałbym coś zaproponować wzamian i muszę sobie to jeszcze poukładać, więc potrzebuję trochę czasu i konsultacji z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bez wątpienia powinien być nr 1 na liście prac na haczyk.pl

A mnie się podoba ten wygląd forum. Prosty, przejrzysty, czytelny. Jeśli chodzi o stronę główną Haczyka to faktycznie zbyt ładna nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stronę główną Haczyka to faktycznie zbyt ładna nie jest

Właśnie chodzi o stronę główną portalu i sam portal, w forum to nie ma co zmieniać i nie ma po co.

doszłoby do takiego współfinansowania haczyka przez użytkowników w celu jego rozwoju to chciałbym coś zaproponować wzamian

tomik, w zamian jest sam haczyk.pl właśnie, a jeśli będzie większy i "ładniejszy" to to będzie największa rzecz w zamian bo taki właśnie jest cel tej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik, w zamian jest sam haczyk.pl właśnie, a jeśli będzie większy i "ładniejszy" to to będzie największa rzecz w zamian bo taki właśnie jest cel tej akcji.
Tomaszek masz rację w zamian mamy forum z fajnymi kolesiami od których dostajemy za friko bezcenną wiedzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge co zaproponowac to konto w PKO BP

Dlaczego otoz ta siec ma najwieksza liczbe placowek i oddzialow w kraju gdzie za darmo mozna wykonac przelew :idea:

A jesli ktos bedzie chcial wplacic dajmy na to 10 zl i placic kolo 3 zl prowizji to mija sie chyba z celem :roll:

A mozna takim kontem zarzadzac przez neta (inteligo)

A z innymi bankami nie wiem jak jest (kiedys na pewno w Millenium byli masakrycznie bo przy wplatach rzedu kolo 100 zl na konto uczelni chcieli jakies 10 zl prowizji a na poczcie 2 zl)

Warto na takie niby drobiazgi zwrocic uwage ale jesli bedzie spora czesc osob wplacac moze sie okazac ze beda to widoczne oszczednosci

Tyle odemnie

Poza tym chyba dobrze by bylo informacjeo koncie umiescic gdzies publicznie a nie tylko na priv??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byłbym za tylko jak to wygląda w świetle prawa? i czy fiskus się nie czepi? ktoś się na tym zna?

Trochę późno tu wpadłem.

W świetle prawa wygląda to kiepsko. I fiskus może się czepić.

Bez ujęcia haczyka w jakieś ramy prawne, na przykład stowarzyszenia, fiskus, jeżeli to zauważy, to odczyta wpłaty jako darowizny na rzecz właściciela konta. Ze wszystkimi tego konsekwencjami, czyli między innymi z żądaniem zapłacenia podatku od darowizny.

Żeby operacja była bezpieczna, jak wyżej napisałem, należałoby haczyk sformalizować. Stowarzyszenie wydaje się być idealną formą. Jeżeli potrzebne byłyby konsultacje albo pomoc w zakładaniu, to się polecam, to akurat moja działka.

Tyle na szybko, jeżeli będzie takie życzenie to temat rozwinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno tu wpadłem.

W świetle prawa wygląda to kiepsko. I fiskus może się czepić.

Dowiem się jak to będzie z tym fiskusem, choc widziałem takie akcje na wielu, wielu forach i jakoś sobie ludzie radzą :cool:

Bez ujęcia haczyka w jakieś ramy prawne, na przykład stowarzyszenia, fiskus, jeżeli to zauważy, to odczyta wpłaty jako darowizny na rzecz właściciela konta. Ze wszystkimi tego konsekwencjami, czyli między innymi z żądaniem zapłacenia podatku od darowizny.

Pewnie byłby to tzw. "dochód dodatkowy, który można wykazać w Picie rozliczając się corocznie. Jak będzie trzeba to oczywiście zapłacę taki podatek, tylko musicie mnie bardziej zmobilizować bo jak narazie fiskus mizernie na tym zyska :cool:

należałoby haczyk sformalizować. Stowarzyszenie wydaje się być idealną formą.

Skoro już padło to słowo, to napiszę, że planuje Klub, Team, lub Stowarzyszenie haczyk.pl - szczegóły wkrótce. I też mi się wydaje, że to będzie najlepsze rozwiazanie.

Jeżeli potrzebne byłyby konsultacje albo pomoc w zakładaniu, to się polecam, to akurat moja działka.

Chętnie w niedalekiej przyszłości skorzystam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.