Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Usmiechniete serduszka deklaracja wpłaty


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Artechowi chodzi moze o to by nie zrobic z tego watku tablicy ogloszen, gdzie kazdy z nas poda jakies adresy placowek gdzie by mozna bylo kasiorke uiscic. Takich miejsc jest bardzo duzo, stad wydaje mi sie ze dopisywanie kolejnych w tym watku nie bardzo ma sens. Mozliwe ze o to mu chodzilo, choc trzeba przyznac ze jestem pelen podziwu dla jego erudycji i postow pelnych roziwnietych tresci i zdan zlozonych :lol::razz::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cos sie nie zgadza ;-) Ale moze poczta ida ;-) ...

no, to stwierdzenie mi się nie podoba, :cry:

jest za wczas ażeby ktoś się wypowiadał w ten sposób :evil:

leszczyk pomyśl trochę,

przecież kwota nie musi się zgadzać z tym co deklarowali uczestnicy :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andi wiecej luzu, nie ma sie czym podniecac, poza tym ile mam jeszcze mrugniec wstawic? :)

Demokracje mamy andi i mozna pisac i mowic co sie mysli :-) Ze nie wspomne o slomianych zapalach i pustych deklaracjach. Zycie andi zycie.

Aha andi uprzedzjac Twoja odpowiedz napisz na priva jak cos, uszanujmy piekny watek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boguś wielkie brawa za pomysła już wpłacam niech bedzie symboliczne 10 zł na szczytny cel my jako wędkarze nie zbiedniejemy a może komuś przyniesiemy odrobine radości wszystkie te dywagacje czy te pieniądze trafią tam gdzie powinny zamykam jesteś wędkarzem o dobrym sercu i ci ufamy brawo za pomysł i akcję nic dodać nic ująć z wędkarskim pozdrowieniem tadeusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.