Skocz do zawartości
tokarex pontony

PSP3 czy Xbox 360 którą konsolę wybrać?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Naszło mnie, pograłbym sobie od czasu do czasu tak dobrze jak za dawnych, dawnych, dawnych czasów czyli ze 25 lat temu... na starych dobrych automatach... :wink::-)

Na początek myślałem,że jak od czasu do czasu to żeby kupić bezprzewodowego pada i podłączać laptopa do TV ale raczej mam "typa biurowego" i choć parę gier z ostatnich lat pewnie by poszło boję się, że się przegrzeje.

Ponadto widziałem na filmikach w internecie, że dzieciaki mogą się świetnie bawić dzięki move lub kinekt, więc postanowiłem, że kupię konsolę.

W nowości typu PSP4 i XBOX ONE ze względów finansowych i jeszcze małej ich popularności nie chcę się pakować. Stąd jako, że przy okazji pewnie trochę ceny spadły PSP3 i Xboxa 360 wybrałbym którąś z tych.

Tematów na temat wyboru między PSP 3 czy Xbox 360 jest w internecie sporo, zwolenników jednej i drugiej opcji również. Coś tam już poczytałem oraz mam swojego faworyta i coś w końcu kupię. Niemniej pomyślałem, że i was zapytam jakie konsole macie i jakie z nimi doświadczenia, jak się sprawują itp. itd...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Powitać :cool: .

Nie będę się zbytnio wdawał w szczegóły powiem tylko, iż posiadam X'a z rgh i pomijam wszystkie sklepy z grami. Wydawanie po 200zł za grę to jakieś nieporozumienie. Zakupiłem konsolę po przeróbce i gierki można samemu zapodawać.

Różnice między X'em a PS'em hmm.... ja sugerowałem kosztami użytkowania, które w tym momencie są na poziomie 0zł. To dla mnie był główny parametr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rgh akurat lubi palić xboxy, prędzej czy później coś tam pójdzie i może być po konsoli. Jeśli chodzi o kwestie przerabiania to dużo lepiej wypada pod tym względem PS3. Dla mnie wygodniejszego pada ma xbox, dlatego wolę X'a. Różnicy generalnie dużej nie ma, jest kilka gier, które wyszły tylko na xboxa albo ps3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rgh akurat lubi palić xboxy, prędzej czy później coś tam pójdzie i może być po konsoli.

Trzeci rok śmigam bez żadnych zastrzeżeń. Ilość gier jakie przerzuciła konsola spokojnie bilansuje jej wartość przynajmniej 20 krotnie :cool:

Byłem wśród moich znajomych tzw. beta testerem i w większości dali się namówić na przeróbkę. Nie żałują... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wernicjusz,

200zł za grę? No chyba jak konsole wychodziły do sprzedaży. Teraz w necie można kupić używane gry w bardzo dobrym stanie nawet za 15-20zł ;) Sam posiadam PS3 i sporo gier kupionych za grosze :)

tomik,

PlayStation, to PlayStation i nazwa sama mówi za Siebie. Odkąd posiadałem od PS1 aż do PS3, to nigdy nie narzekałem na te konsole i tak jest do dziś. Na temat Xboxów się nie wypowiem, bo nigdy na nich nie grałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Sam ostatnio miałem taki dylemat :) ale padło na ps3 super slim, wszystko dobrze śmiga, odpalając gta V nie ma żadnych ścinek ani się nie grzeje ( gdzie GTA V jak to powiedział znajomy co się bardzo dobrze zna na konsolach " jest katem trójek, szczególnie fatów") PS 3 jest miłe w obsłudze, tylko pad mi się wydaje trochę za mały oraz L2 i R2 są tak trochę wysunięte że na początku miałem wrażenie jakbym zaraz miał je wyłamać, jak na razie playstation zachowuje się bez problemów. Co do gier to coś kosztem czegoś, wiadome że gry na konsole są drogie ale kto powiedział że trzeba mieć każdą najnowszą produkcję? jest wiele gierek, więc nie widzę potrzeby kupowania najnowszych produkcji za X złotych, przerabiania konsoli też jakoś nie widzę ( super slima chyba nawet się nie da :D, nie estem pewien) bo przecież nie kupuję co miesiąc gierki nowej, albo nie kupuję kilku najnoszych produkcji w jednym miesiącu, więc koszt 150 zł na dwa trzy miesiące nie wydaje mi się jakiś duży by z tego powodu przerabiać konsolę, oczywiście każdy robi jak chce. Ja wiem ze na razie wystarczą mi Gta V, Army of two i fifa street, owszem mam tam jeszcze jakieś inne gierki takie jak kane & lynch i PEs ale w nie nie gram,. Na X 360 też trochę grałem ( głównie w assasins creed) i też mi się podobało, ale jakoś PS3 bardziej mnie przekonało.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.