Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gumy na sandacza,wasze typy


placenty

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie,chciałbym żebyście podzielili się ze mna waszym zdaniem najlepszymi gumami do połowu sandacza(kształt,kolor praca,długość).znacie może jakieś przynęty w kształtach weżykowatych?czyli cienkie,długie z talerzykowatym ogonkiem,znalazłem kiedyś taką gume i była niesamowicie łowna,ale nie znam jej nazwy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Tak jak w temacie,chciałbym żebyście podzielili się ze mna waszym zdaniem najlepszymi gumami do połowu sandacza(kształt,kolor praca,długość).znacie może jakieś przynęty w kształtach weżykowatych?czyli cienkie,długie z talerzykowatym ogonkiem,znalazłem kiedyś taką gume i była niesamowicie łowna,ale nie znam jej nazwy

Bardzo ciekawy temat.

Przy tej okazji pozwolę sobie wspomnieć, że wkrótce na haczyk.pl będzie nowy konkurs, w którym do wygrania będą bardzo interesujące nagrody- zupełnie nowy produkt, coś dla spinningistów majsterkowiczów, ale w niespotykanym do tej pory wymiarze. :wink:

Przedmiot konkuru będzie związany właśnie z pomysłem na łowną przynętę gumową. Więcej szczegółów wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pudełku mam wszystkiego po trochu. Gumy od 5-15m,koguty, parę woblerów, w despercji wyciągam nawet wahadełka. Zawsze zaczynam od gum ok 8 cm drobno pracujących (wszelkiego rodzaju twistery, Shakery, bass assassin, daiwa Tournament Duckfin Shad, tradycyjne kopyto, ripery). Co do kolorów to naturalne i seledyny w pierwszej kolejności, później ciemne i marchewka. No i zawsze trochę kogutami te raczej w stonowanych kolorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

niktważny fajne te gumy ;d

Moje faworyty:

https://www.fishing-mart.com.pl/sklep/en/dragon-v-lures-viper-pro-econo-g5-a21-p1303-k11112.html

A dokładniej :

http://www.rybi-ogon.pl/Ripper-Dragon-Lunatic-White-Blue-5125cm-p-4923.html

I podobne kształty w odcieniach niebieskich, srebrno- niebieskich i innych kombinacjach, ale tak jak w Krakowie i w Ełku ciężko o sandacze ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio katowałem Dragon Fatty w rozmiarach 7,5/10cm w kolorach fluo, perłowych, perła+czerwienie. Relax Clonay 7,5cm też były obrzucane. Wszystko na główkach 12,15,22 gramy. Wciąż numerem jeden dla mnie są gumy Mikado Fishunter marchewka z ciemnym grzbietem i biel z czerwonym ogonkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.