Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Torba do spinningu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcę zakupić za kilka dni kolejny element do zestawu początkującego spinningisty, czyli podręczną torbę na "wszystko i jeszcze trochę" :)

Czy możecie mi coś polecić czego sami używacie? Oczywiście jakość wykonania i funkcjonalność są najważniejsze. Na drugi plan schodzi wygląd choć i on jest istotny do pełni zadowolenia. Na ostatnim miejscu jest budżet, nie chcę wydawać od razu 200zł ale jak coś do 100zł znajdę z wysyłką lub na miejscu w Szczecinie to będę zadowolony.

To chyba na tyle.

Czekam na odp.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Siema,

Ja też póki co zaczynam zabawę ze spinningiem i w sumie to nie mam żadnej ,, profesjonalnej" torby do tej metody wędkarstwa tylko zwykły plecak taki mały sportowy, szkolny mieści mi się w nim wszystko i wygodnie nosi także na początek może za tą kasę kup sobie więcej przynęt woblerów, gum jakąś plecionkę itp.itd. bo szkoda kasy no chyba, że nie masz owego plecaka :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CarIvan

Jak napisał kolega najpierw sprzęt a jak już go będziesz miał tyle że potrzeba będzie coś powkładać, pochować, mieć zapas przynęt itp. pomyślisz nad czymś, osobiście jak jadę na wypad z spiningiem zabieram do bagażnika w samochód walizkę wędkarską z całym arsenałem ale na łowisko z arsenału zabieram podstawowe przynęty jakie zamierzam w danym dniu stosować i zamiast plecaka o wiele bardziej sprawdza mi się kamizelka z wieloma kieszeniami. Jeśli nie zamierzać wchodzić do wody głębiej jako pod pas możesz kupić sobie biodrowy pas spinningisty choć i tak uważam, że krótka kamizelka do brodzenia jest lepszym rozwiązaniem bo możesz wejść tak głęboko jak pozwalają ci spodniobuty i wszystko masz w kieszeniach kamizelki nawet jeśli tylko spacerujesz brzegiem po wodzie do kostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tutaj nie chodzi o pieniądze, bo sprzęt mogę sukcesywnie kupować.

Jednak ja już dawno po szkołach, studiach, itd. zatem wszystkie plecaki powyrzucane i jeden oddany młodszemu sąsiadowi do szkoły.

Tak czy siak muszę kupić coś na moje nowe zabawki :)

Kwestia czy to będzie saszetka, kamizelka czy torba. Nie wiem co będzie najlepsze. Bo saszetka czy kamizelka pomieszczą absolutne minimum asortymentu, torba już więcej no i wszystko będzie miało swoje miejsce w domu :)

Nie wiem być może źle rozumuję, pytam Was doświadczonych w temacie.

Dzięki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.