Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Pilchowice


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czy jeszcze można tam coś złapać?

Film był kręcony w 2003 roku, popatrz jakie sztuki wyciągali :mrgreen: i wszystkie szły spowrotem do wody!! Jakie mogą być teraz czy też za rok kiedy chcesz jechać? Łowisko jest super no i artykuły na jego temat ukazywały się w kilku publikacjach m.in WMH nr 8/2004 str. 70-72. Nigdy tam nie byłem ale w przyszłości napewno się wybiorę, czekam na zakup łudki i wtedy droga otwarta :mrgreen: Chociaż myślę, że na miejscu jest możliwość wypożyczenia łodzi ale jednak co swoje to swoje :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomość wody też robi swoje

Mysle ze kiedy sami poznajemy lowisko, zdobywamy pewne doswiadczenia to wedkarstwo wtedy staje sie o wiele ciekawsze i przyjemniejsze. W ten sposob nie raz sie wracalo o pustym kiju ale dla mnie to wielka frajda nawet jak za x razem trafie w odpowiednie miejsce. To tak jak po kilkunastu rzutach obrotowka zakladamy woblerka i nagle z tego miejsca wyciagamy kilka ladnych rybek :mrgreen: Mnie cos takiego fascynuje, inni moga miec inne zdanie, kazdy ma prawo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valder, wszystko się zgadza, jeżeli łowisko znajduje się o kilka kilkanaście km od miejsca zamieszkania. Natomiast na Pilchowice ode mnie jest jakieś 350 - 380 km, tak więc nie mogę sobie za bardzo pozwolić na poznawanie łowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valder, wszystko się zgadza, jeżeli łowisko znajduje się o kilka kilkanaście km od miejsca zamieszkania. Natomiast na Pilchowice ode mnie jest jakieś 350 - 380 km, tak więc nie mogę sobie za bardzo pozwolić na poznawanie łowiska.

No spodziewalem sie takiego posta i zgadzam sie z tym, kawaleczek masz do Pilchowic! Co do tego czy miejscowi wedkarze zdradziliby pewne miejscowki to uwazam tak: ci co jezdza na ryby to raczej zdradza dobre miejsca, ci co jezdza po ryby to napewno nie masz co liczyc. Ja bedac na Mietkowie tez nie znalem zadnego dobrego miejsca a polowilem troszke zebatych i do tego z brzegu :wink: Wiec zycze udanej wyprawy i czekam na relacje z polowu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja bym sobie popatrzal na ta wode z gory, tzn np takim programikiem jakim jest Google Earth.

Ten program nam oczywiscie nie pokaze gdzie siedzi ryba, ale mozna sobie z gory obejrzec gdzie lowisko wyglada ciekawie (struktura itp.)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

bardzo ciekawa woda ,jednakże ryba jest naprawde kapryśna,, ogólnie dobry wędkarz swoje zawsze złowi ,nowicjusze mogą mieć duże problemy ,,,zdarzaja sie dni że bierze "wszystko" na "wszystko" ale często sa takie że bez kompleksowje znjomosci akwenu oraz procesow jakie tutaj panuja ciężko jest połapać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja bym sobie popatrzal na ta wode z gory, tzn np takim programikiem jakim jest Google Earth.

Ten program nam oczywiscie nie pokaze gdzie siedzi ryba, ale mozna sobie z gory obejrzec gdzie lowisko wyglada ciekawie (struktura itp.)

Pozdrawiam

Ja też tak chciałem zwłaszcza że mieszkam niedaleko a z dzieciakami od czsu do czasu chodzimy pomoczyć kije.

No i znalazłem coś dokładniejszego niż google a do tego obejmującego całą polskę tak więc można sobie pooglądać dowolne łowisko w Polsce.

Podaje link dla zainteresowanych

http://212.244.179.188/website/Orto/viewer.htm?ActiveLayer=2

mam nadzieję że zadziała.

Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 6 months later...

Jesli ktos jest jeszcze zainteresowany tym tematem to powiem tak :mrgreen: najlepiej wybrac sie na swierki patelnie albo zatoki :cool: to moim zdaniem sa najlepsze miejscowki ;) pewnie znajda sie inni wedkarze ktorzy maja swoje miejscowki ale ja najlepsze wyniki mialem tam ;) ale teraz nie polecam tej wody :razz: nie bierze ani ryba biala ani drapieznik :evil: taki okres juz od dwoch tygodni w poprzedni weekend bylem z bratem na nocce, on mial 3 brania na splawik ja na grunt ani jednego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam serdecznie ja tez byłem w ostatnią niedziele ale na zatoce ludzi jak cholera, nie mozna było jak rzucic tyle narodu sie zjechało, co niektórzy moczyli siatki ale co w nich bylo to nie wiem. Ja byłem od 4 do 8 i niestety zadnego brania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

BYłem tam niedawno i stan wody był DUŻY koło mostu kolejowego trzeba było niemal siedzieć w lesie miedzy i pod drzewami co utrudniało bardzo połów ,przy normalnym stanie wody jest mniejwiecej jakaś tam linia brzegowa(kamienista) ale za to drzewa nie wadzą .Zasadniczo znam ten zbiornik tylko z brzegu lub zimą z lodu ale tu od strony wsi wrzeszczyn .

Jak kto ma ochotę to zapraszam bo akwen fajny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam bo akwen fajny

ale moze napisz jak z polowem, bo bylem tam wyskoczyc we wakacje motorem i po rozmowie z wedkarzami to zadna rewelacja z lapaniem. Z drugiej strony trzeba przyznac ze akwen fajny :wink: ale jezdzimy tam wedkowac :cool:

takze prosimy o jakies szczegoly, pzdr pawel332

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam. Woda wysoka, mało miejsc do wędkowania. Powoli przy brzegach gromadzi się ładna płoć, jak się trafi dzień to frajda niesamowita . Jak zwykle na ujściu rzeki tłumy ludzi, upierdliwie bierze leszczyk jak dłoń ale płoć też się trafia. Oczywiście wodę opuszczą jak się ryba wytrze - tak jest co roku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa jest , ale jak złapiesz 100 leszczyków jak dłoń to Ci się odechce odczepiania ryb. No i żeby tam tyle narodu nie było, szczególnie tych po paru głębszych. Oczywiście życzę samych takich łopat po 50 cm. Połamania kija :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.