Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wędka dla córki ;)


Płetwa

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Takie dzieci łowią nawet dużo dłuższymi Kup bata i nic się nie martw a dziadek niech niech schowa bambusa do swojego muzeum

Zgodzam się absolutnie - ja swojemu synowi /lat 3 :lol: / (w zeszłym roku w tym już będzie miał 4 lata) kupiłem bata SHIMANO - 3m. za bodajże jakies 30-40 zł - kijek jest leciutki i w miarę mocny (machał nim po drzewach kilkakrotnie) - na początku szkolenia /zeszłe wakacje/ oczywiście rzuty i zakładanie robaka oraz hasło: bierze tnij - wykonywałem ja - ale już po 2-3 wędkowaniach skubany sam nauczył się zarzucać i zacinać - zostało mi tylko zakładanie robaka :wink:

więc dla dziecka 7 letniego spokojnie można polecić jakiś bacik o długości 4 - 4,5 m !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi, dziwi mnie troszke, że ten temat przykleił sie do Ciebie. Ja nie mam tego problemu, skoro nie ma nowych postów.

Może niech się odezwa osoby, które maja ten temat cały czas jako "nie przeczytany". Wtedy będzie wiadomo, czy to Tylko Andi doznał wątpliwego zaszczytu, czy ... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wporządku - nawet się dziwiłem kto odkopał temat - więc po kolejnym poście tutaj i ja zajżałem .... a tu off topic leci :twisted::mrgreen::mrgreen:

Może usuńcie 4-ry ostatnie posty -porządek będzie a i andi64emu ulży :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może usuńcie 4-ry ostatnie posty

to nic nie da ponieważ ten temat zawsze otwiera mi się od pierwszego postu :mad:

poza tym przerabiałem ten problem z Tomikiem na "pw" i nic się nie dało wskórać :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.