Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co otrzymaliście od Mikołaja


wiesławek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
jestem byłym sportowcem:

Widać ładnych parę latek przerzucania żelastwa - trójbój, ciężary?

Sam w przeszłości bawiłem się w to przez dłuższy czas, a obecnie jeszcze czasami pomacham hantelkami dla zdrowotności.

Ale aktualne zdjęcia wskazują, że mocno zmizerniałeś :wink:

Co do córki - udała się dziewczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy lokal. Shogun - wytnij to zdjęcie, proszę, bo to nie ma sensu. Pozdrawiam

Pike mysle ze nie takiej odp wieksza czesc uzytkownikow oczekiwala

Po prostu udajesz jak by nic sie nie stalo - zero jakichkolwiek wyjasnien itp a chyba forumowicza sie naleza

Wedlug mnie zachowanie conajmniej dziwne ale kazdy robi co uwaza i kazdy odpowida za swoje czyny :evil:

Ja jestem rozczarowany taka postawa

Niby taka elokwencja piekne slowka wszystko och i ach ale odpowiedziec na pojawiajace sie watpliwosci odpowiedziec nie potrafisz Pike'u :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa rzecz... po powiększeniu widać u Pika w ręku pomarańczową czapeczkę a za paskiem z tyłu krótkofalówkę :P

ratownik na mazurskiej plaży? :P

dalej, żadna nastolatka, nie ubierze się w ciuchy dla dziewczyn ok. 25 roku życia - żadna.

o tym, że to nie jest najnowsze zdjęcie, świadczy fakt, że na kadłubie kajaka jest logo jakiegoś dziennika. nazwa DZIENNIK jest koloru niebieskiego podkreślenie czerwone - takiej gazety teraz nie ma, sprawdziłam, chyba że ją pominięto w wykazie, w co wątpię ;)

Pike z którego roku to zdjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja córka. Zdjęcie było robione dawno. Pozdrawiam serdecznie Was Wszystkich: dużych, silnych, inteligentnych, ładnych i asertywnych ludzi - taaakich ryb! Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Choroba wychodzi ze Pike ma 60latek.

Noi mnie wzieło na detektywa.

Tylko ze łatwo jest zasugerowac cos obserwatorowi.

Sam nie wiem ale jakos pachnie mi latami 80 tymi.

Ciekawa zabawa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeech. Nie wiem czy jeszcze nie ma tam tego "CPN" - sprzęt się rozlatywał, nie było na matę, żywicę, na łatanie dziur w tych śmieciach, na których pływaliśmy - na pensje dla ratowników, więc paru zapaleńców z uprawnieniami pracowało w wakacje darmo, by studenci mogli zarabiać - a co dopiero na zmianę wystroju przystani. Jest w Was coś, poza złą wolą? Przecież to są wszystko niepotrzebne pierdy.

Tak na przyszłość. Jest kilka słów i zwrotów (na mnie już nie zadziałają - trzeba było wcześniej na to wpaść), których młodzież - i nie tylko - mogłaby się nauczyć, gdy ma wobec innych jakieś roszczenia: "Tomku, czy mógłbyś mi wyjaśnić, proszę..."; "mam do ciebie prośbę, bo czegoś nie rozumiem" i takich tam. Paru tak zrobiło i mają dane moje - łącznie z telefonem (rozmiaru buta i numeru dowodu osobistego nie mają tylko dlatego, że nie spytali o nie) i zdjęć. Trudne? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ładnych parę latek przerzucania żelastwa - trójbój, ciężary?

Co za różnica. W każdym razie to skutek uboczny, jak opalenizna przy okazji budowy domu - nigdy nie interesowałem się specjalnie swoją sylwetką, ale wiecznie musiałem za nią przepraszać :smile: . Cieszę się, że wszystkie moje płaszcze, marynarki są już normalnych rozmiarów, bo 98% ludzi miało do mnie pretensje o te mięśnie (te 2% to ładne kobiety, niezakompleksieni mężczyźni, których to po prostu nie interesowało). Jeżeli nawet jakoś tam się teraz odgrywam, to chyba jednak nieco łaniej, prawda? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w Was coś, poza złą wolą? Przecież to są wszystko niepotrzebne pierdy.

Tak na przyszłość. Jest kilka słów i zwrotów "Tomku, czy mógłbyś mi wyjaśnić, proszę..."; "mam do ciebie prośbę, bo czegoś nie rozumiem" i takich tam. Paru tak zrobiło i mają dane moje - łącznie z telefonem (rozmiaru buta i numeru dowodu osobistego nie mają tylko dlatego, że nie spytali o nie) i zdjęć.

Jak widzisz obserwuje tą dyskusję z boku. Napisałem priw, odpowiedziałeś. nie pytałem o dane tylko o...mniejsza z tym. Ponieważ jestem nieufny tak pozostanie, ale to tylko Twoja wina w powiązaniu z Lake Fisching :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedziałeś

Nie sądzę, bym odpowiedział na Twoje pw (?). Na tyle wewnątrzsterowny, to jeszcze jestem. Zresztą: nieważne. Nigdy Wam się nie znudzi :cool: ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezakompleksieni mężczyźni, których to po prostu nie interesowało

Uhaa (Woo Hah!), czyli wychodzi na to, że ja też jestem zakompleksiony, bo się zainteresowałem, czy wolałeś Weidera od trenerów bułgarskich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to, że ja też jestem zakompleksiony

Wcale nie. Spokojnie - ale wiedziałem, że jak pojawi się to zdjęcie będzie jak zwykle :cool: .

Weidera od trenerów bułgarskich....

Szczerze nie wiem o co chodzi. Nie wiem, kto to jest Weider, ani co to za szkoła - na pewno nie mieli nic wspólnego z moją dyscypliną (sorry, ale już dajmy spokój ciężarom i takim tam, bo ze wszystkich rzeczy na świecie interesują mnie najmniej - wolałem już ks. Twardowskiego; tyle, że jak poziom przekracza konstrukcję... wędki, to temat zostaje zamknięty, więc też bez sensu :cool: )

Napisałem priw, odpowiedziałeś
. Znalazłem to - list był do jakiegoś Andrzeja, sporo dni temu, więc odpowiedziałem, że na imię mam Tomek.

Ufff, ale się napisałem dziś - jeszcze o czymś zapomniałem? Co wypada mi teraz wałkować? :lol: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obejrzalem zdjecie. Ewidentny skan. Nawet nie jest rowno ulozone. Na dole zdjecia P masz dowod na to ze zdjecie nie bylo rowno ulozone na skanerze. Bialy paseczek mowi sam za siebie.

Exif jest pusty. Nie jest wiec robione aparatem cyfrowym. Zadnym. Skany pozostawiaja zwykle pusty EXIF.

Jak czytam to przypieprzanie sie do zdjec szlag mnie trafia. Jak zrobione aparatem to skany, jak skan to zrobiony aparatem.

Ludzie. Opanujcie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obejrzalem zdjecie. Ewidentny skan. Nawet nie jest rowno ulozone. Na dole zdjecia P masz dowod na to ze zdjecie nie bylo rowno ulozone na skanerze. Bialy paseczek mowi sam za siebie.

Exif jest pusty. Nie jest wiec robione aparatem cyfrowym. Zadnym. Skany pozostawiaja zwykle pusty EXIF.

Jak czytam to przypieprzanie sie do zdjec szlag mnie trafia. Jak zrobione aparatem to skany, jak skan to zrobiony aparatem.

Ludzie. Opanujcie sie.

Ale po paseczku na dole poznalem ze to skan i zdjecie nie rowno ktos polozyl w skanerze

Temat ze swojej strony juz zamknalem i mialem sie nie wypowiadac tyle ze wywolales mnie do tablicy :???:

Poza tym dziwi mnie ze wszystkim zalezy na poznaniu prawdy tylko nie Pike'owi

Byly kilkukrotne prosby o wklejenie zdjecia np monitora ale pozostaja bez odzewu

A byl by to najprostszy i najszybszy dowod

A go nie ma za to mamy rozwalone kilka tematow :???:

Prosze juz nie wywolywac mnie ani w tym temacie ani w fotografia wedkarska bo meczy mnie juz to :???:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obejrzalem zdjecie. Ewidentny skan

Oczywiście - było robione aparatem analogowym wiele lat temu. Tu znowu mówiłem, że nie? :cool: Pozdrawiam Wojowniku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze juz nie wywolywac mnie ani w tym temacie ani w fotografia wedkarska bo meczy mnie juz to

Mnie tez. P uwierz ze mnie tez :P Nie widzialem ze sam sie poprawiles, bo jak zobaczylem ze masz pretensje do tego zdjecia to natychmiastowo zaczalem odpisywac. Z nerwow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly kilkukrotne prosby o wklejenie zdjecia np monitora ale pozostaja bez odzewu

A byl by to najprostszy i najszybszy dowod

Pike apel do ciebie (mam nadzieję, że nie pozostanie bez echa). Wklej zdjęcia monitora zrobione tą komórką z dzisiejszym ekranem Onet, Haczyk- obojętne- tak żeby była data.

Jeżeli nie masz nic do ukrycia to powinno załatwić sprawę. Dzięki twoim unikom temat będzie trwał do wakacji :cry:

Załatwmy sprawę raz i do końca, bo staje się to już nużące :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pike apel do ciebie (mam nadzieję, że nie pozostanie bez echa

Zaraz spróbuję, ale tu jest kiepskie światło - przedwczoraj złapałem fajnego karpia, ale nie było już porządnego słońca i zdjęcie nie wyszło. Jestem to winien Markowi - no szantażysta! - nikomu innemu.

Próbowałem sfotografować monitor, ale widać obudowę i pasy na ekranie - nie będzie widać, że to ta chwila i ten post. Potem kupię dzisiejszą gazetę i na dworze ją sfotografuję. Powtarzam: Mariachi potrzebuje wsparcia z mojej strony - tylko dlatego, jestem Mu to winien. Pozdrawiam Mariachi.

Z lampą błyskową wyszło zaledwie tak:

87145d62681e6122med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga próba:

84f301611add297amed.jpg

Tomek1. I prośba, jakich zazwyczaj nie miewam: ty to już do mnie nie pisz. OK? (Czasem nawet tacy jak ja potrzebują coś wyrazić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zainteresowani założą temat "z archiwum Pike" lub "niewyjaśnione zagadki Pike" :wink:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

I wszyscy niecierpliwi w końcu doczekali sie zdjęcia monitora Pike, może już te w/w tematy nie będą potrzebne?. Momentami miałem wrażenie że to forum detektywow i policjantow, bez urazy dla nich :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zainteresowani założą temat "z archiwum Pike" lub "niewyjaśnione zagadki Pike"

Mam zamiar przenieść wszystkie posty dotyczące tej sprawy do osobnego tematu. Zrobię to w wolnej chwili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.