Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach- styczeń 2016


bumtarara

Rekomendowane odpowiedzi

kurczę macie rację:) oj CarIvan jak tu brać na serio co mówisz?:) Analizując fotki rzeczywiście szczupak popłynął, ale na inny trawnik zmieniając przy okazji stan bytu:) Nie ma sensu ściemniać po co się narażać. Rybkę przecież można od czasu do czasu zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość CarIvan
Używam tylko bezzadziorowych kotwic, groty w kotwicach usuwam. Te dwa okonie poszły na grilu nad wodą bo to starsze zdjęcie, gdy jeszcze nie w pełni praktykowałem pełne C&R a w większości raczej No Kill czasami jednak coś zabierając z wody.

A to ciekawe o czym piszesz, spójrzmy może na zdjęcia jakie dzisiaj wrzuciłeś ?? Zdjęcie numer jeden przedstawia szczupaka ułożonego na liściach, jeszcze z przynętą w pysku:

http://images78.fotosik.pl/240/8b8be619a0b0f8ab.jpg

Zdjęcie numer dwa przedstawia natomiast, uwaga uwaga, tego samego szczupaka !! Tym razem już z mętnym okiem, śpiącego zapewne na przydomowym trawniku:

http://images78.fotosik.pl/240/cfc4df2e71521289.jpg

Masz pecha bo lubie sobie dokładnie oglądać zdjęcia rybek, a tego samego szczupaka poznam z kilometra. Nawet się nie postarałeś i ułożyłeś go na tym samym boku, oj nieładnie, nieładnie.

Dodajmy jeszcze do tego Twoją wypowiedź pod zdjęciami: "Wszystkie zdjęcia przedstawiają inne ryby jakie wróciły spowrotem do wody." Chyba nie potrzeba tego komentować ??

szczupak nr 1 ma 58 cm a z zdjęcia nr 2 ma 82 cm to dwie różne ryby. Jak byś miał pojęcia trochę to zbadałbyś byś zdjęcie i wiedział że to niemożliwe by była to ta sama ryba. Po ciapkach to sobie możesz psa na podwórku poznać a nie szczupaki tym bardziej że jednen jest sporo większy od drugiego i widać to nawet na zdjęciach wyraźnie. Nie zniżyłbym się do tego poziomu by przedstawiać tą samą rybę jako inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy szczupak ma 58cm powiadasz ?? Dobre sobie :D Pojęcia to akurat Ty nie masz, bo dalej brniesz w swoje kłamstwo i chyba nie zdajesz sobie sprawy jak w tym momencie się pogrążasz i kompromitujesz. Ale spoko, wszyscy nie mają racji i się nie znają, a Ty wiesz wszystko. Podpowiem Ci, tu nie trzeba się nawet znać, wystarczy się dobrze przyjrzeć i widać od razu, że to ta sama ryba.

Najbardziej w tym wszystkim szkoda kolegi Warcianina i Waszego wielkiego zakładu. Chłop narobił sobie roboty, a zapewne przed samym zakładem się z tego wymiksujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CarIvan
Pierwszy szczupak ma 58cm powiadasz ?? Dobre sobie :D Pojęcia to akurat Ty nie masz, bo dalej brniesz w swoje kłamstwo i chyba nie zdajesz sobie sprawy jak w tym momencie się pogrążasz i kompromitujesz. Ale spoko, wszyscy nie mają racji i się nie znają, a Ty wiesz wszystko. Podpowiem Ci, tu nie trzeba się nawet znać, wystarczy się dobrze przyjrzeć i widać od razu, że to ta sama ryba.

Najbardziej w tym wszystkim szkoda kolegi Warcianina i Waszego wielkiego zakładu. Chłop narobił sobie roboty, a zapewne przed samym zakładem się z tego wymiksujesz.

tak z pierwszego linku jaki wkleiłeś ten szczupak miał 58 cm a z drugiego 82 jak pisałem i są to dwie różne ryby. Wiem co i kiedy złowiłem i jak się przyjrzysz to ten drugi blisko płetw odbytowej i grzbietowej ale w połowie wysokości tłowia ma taką charakterystyczną centkę jakby gwiadka czego nie ma szczupak z pierwszego zdjęcia, podobnie na paszczęce jeden ma jasną centkę nad tą ruchomą okrywą paszczęki a drugi jej nie ma, popatrz dokładniej albo idź do okulisty po okulary. Zresztą myśl sobie co chesz mam to gdzieś a z zakładu z kolegą Dominikiem nie zamierzam się wymiksowywać w żaden sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kończę tą dyskusję, bo to nie czas i miejsce na to. Znowu stosujesz taktykę obrażania rozmówcy, kiedy nie masz racji i widzisz że pali Ci się dupa. Jeśli chcesz to załóż odpowiedni temat, zobaczymy co inni mają do powiedzenia na temat Twoich połowów. Każdy kto poświęci krótką chwilę na analizę tych zdjęć zobaczy, że to ta sama ryba i nie potrzeba do tego wcale okularów. Także kończ waść wstydu oszczędź, coraz bardziej się pogrążasz Kolego w tym co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś było słabo bo złowiłem zaledwie kilka małych okonków a płotka brała mizerna na ochotkę.

ps: zdjęcia zostały zrobione z 18 minutową różnicą czasu. 2011.11.03 8:44 9:02 To ten sam szczupak, choćby ze względu na cętki, które są różne u szczupaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś łapałem szansę na łowienie z lodu. Jak tak dalej pójdzie to za dwa dni będzie z głowy... :???:

Było całkiem sympatycznie, ale najważniejsze to co udało się zarejestrować- marzenie każdego wędkarza- zajrzeć rybie "do domu" a nawet zarejestrować brania. :grin: Efekt przeszedł moje oczekiwania. Kilka zrzutów ekranu poniżej, choć nie oddają w pełni tego co zarejestrowałem. Więcej będzie w filmie.

normal_pstrag.jpg

normal_pstrag1.jpg

normal_pstrag2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.