Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jakie zmiany w nowym roku


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bogdan39

No wiec czy cos sie wydarzyło juz w tym nowym roku jakies zmiany,praca zycie rodzinne plany.

Ja podziekowałem swoim chlebodawcom za prace.

Gorszych gnoi nie widziałem.

Miałem dosyć.

Po 5 latach pracy w syfie pyle huku oszukiwaniu dość.

Praca wbrew bhp.

wypłacanie 60 % urlopu.

Na koniec wyrzygali wszystko.

Co dokonałem na tym łez padole załatwiłem moim kolegom podwyżki paczki z socjalnego premie noi na koniec normalne stawki za urlop.

Wczoraj czułem złosć dzis radosć wyzwolenia z chlewu.

A teraz spokój i wiare w siebie myśle że wnet załapię cos lepszego.

Cholera kazda inna napewno bedzie lepsza.

Także nowy rok z nowymi nadziejami.

Co u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
A teraz spokój i wiare w siebie myśle że wnet załapię cos lepszego.

Napewno :!: Jak zobaczymy optymistyczne posty twojego autorstwa będzie wiadomo że masz nową robotę :mrgreen::wink:

Co u was?
Zawodowo stabilizacja a nawet progresja :cool: Duże zmiany przyniesie ten rok na niwie rodzinnej :wink: Ogólnie patrzę pozytywnie w przyszłość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! - Jak dla mnie, bardzo trafiony temat. Ja również podziękowałem swojemu pracodawcy, choć muszę przyznać że nie mogłem narzekać - było bardzo dobrze, progresywnie zawodowo, wynagrodzenie satysfakcjonujące a atmosfera w pracy taka że już chyba nigdy podobnej nie zaznam (czasami to jak wracałem do domu to mnie brzuch bolał od śmiechu - i to takiego szczerego, zdrowego). Jednak ponad trzy lata w jednym miejscu to jak dla mnie za dużo - zaczął mnie ogarniać jakiś marazm - ciągle to samo w około. Tak więc, od czwartego stycznia jestem w Irlandii. Postanowiłem zobaczyć jak tu się ludziom żyje, no i jak się tu łowi ryby :mrgreen:

Życzę powodzenia w nowym roku i oby nam się wszystkie plany udało zrealizować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, od czwartego stycznia jestem w Irlandii.

Ale na zlot Haczyka oczywiście przyjedziesz?

no i jak się tu łowi ryby

Czekamy na relacje. Jak przetrzesz szlaki to będziemy jeździć do ciebie na te przeciętne sandacze :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Ale na zlot Haczyka oczywiście przyjedziesz?

A właściwie to jest już podana jakaś data czy miejsce? Bo chyba czas najwyższy byłoby to załatwić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na relacje. Jak przetrzesz szlaki to będziemy jeździć do ciebie na te przeciętne sandacze
Jasne, od razu powiem że nie tak prędko będzie bo jak pisałem gdzieś nie mam tu swojego sprzętu a spraw do załatwiania tyyyyle że wędkowanie kilka tygodni będzie musiało poczekać. Ale jak ja się tylko zabiorę za te O'ryby to napewno podzielę się swoimi wrażaniami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.