Skocz do zawartości
tokarex pontony

Klenie i jazie na muchę


Gość wobler129

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wobler129

Chciałem zacząć zabawę z muchą od oklei i wzdręg. To poczeka do lata. Ale wiosną można przecież łowić klenie i jazie. No więc jak, gdzie i na co? Dwie_sety chyba tylko Ty tutaj w tym temacie jesteś obeznany :oops: Więc proszę powiedz mi coś o tym. Może sam i muchy zacznę robić... poczytam trochę bo widzę, że są Twoje tematy o narzędziach itd... :cool: U mnie w kwietniu jest TAAAAAAAAAAAAKI WYSYP jakiegoś czarnego robactwa, przypominającego mrówkę ze skrzydłami że szok :shock: Klenie i jazie wtedy mają wyżere. Nad samą rzeką jest nieraz tego tyle, że wszędzie jest czarno. Postaram się zrobić tego czegoś fotkę w marcu-kwietniu i dam tutaj na forum. Rozumiem też, że muchy podobne do tego czegoś były by skuteczne. No więc czekam . . . . . . . . . . :roll:

A może ktoś mi powie jaki sznur? Bo ja jestem całkiem zielony :oops: Chyba raczej pływający? Czy w sznurach są średnice albo coś? Wytrzymałość? Bo nie wiem co wybrać :cry: Jeśli jest coś takiego jak wytrzymałość to raczej łowiłbym ryby do 1kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Sznur jest dostosowany do wedki

Na poczatek proponuje kij klasy 5-6 o srednim ugieci i dlugosci 2,75

do tego sznur dt5 plywajacy kortland robi niezle i dosc tanie szury

i kolowrotek nie drogi tez o tej klasie.nie musi byc drogi w musze jest tylko magazynem sznura

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.