Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

tani i lekki bat


Eksist

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129
jaki jest tani i lekki bacik 8m no i oczywiscie dobry

Zależy ile dla Ciebie znaczy tani. Dla jednego tanio to 150zł. a dla drugiego 50zł. Ale także jestem ciekawy bacika taniego i lekkiego, bo kiedyś kupiłem 7m. to przez 15 min. miałem go w ręku a potem odłożyłem... był ciężki jak diabli. Końcówka bata wisiała nad wodą :lol:

Napisz do ilu zł. miałby być ten bat i czy ma być miękki czy twardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę wtrącić,to z mojego doświadczenia wynika,że baty do 400 gr. 8 m, a 300 gr 7 m.

jest max waga.Chociż mam "sluszną" wagę i ręke też nie wąską uważam, że praca z cięższymi kijami to mordęga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Lekkiego to nie dostaniesz za ta kasę Jednak jak byś coś chciał w tej cenie i jesteś napalony do tego stopnia że ci waga nie będzie przeszkadzała najlepsze w tej cenie to Konger Salva Pole fakt 7m waży ponad 600 gr ale za to nie wisi tak jak np. ciut tańsze Jaxony Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Nie znajdziesz takiego.

Ja oglądałem 3 dni temu Jaxon Ace Pole 7m kosztował 179 zł w sklepie, bat był fajny ale to jednak nizsza półka batów z węgla i rozmawiałem z gościem co akurat ma takiego bata (klient nie sprzedajacy) i powiedział mi, że starszy model tego kija był lepszy. Po namyśle nie kupiłem go tylko dołozyłem 100 zł i kupiłem ze średniej półki Mikado.

Odradzam kupowanie za 80 zł bo kupisz tylko jakiś szklany bat ktory nada się tylko do ganianai szpaków z czereśni jak założysz szmate na szczytówkę. A tymbardziej na zawodach nie poszalejesz takim czymś bo Ci ręka odpadnie po 20 min.

To takie moje uwagi jako początkującego laika w tych sprawach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bata za 80zł :P to ja posiadam właśnie taki :D i 6h wędkowania to troche mnie reka bolała dodam, że cały czas trzymam bata na zawodach :D lecz zdecydowałem się kupić coś lepszego lekkiego :D byłem w sklepie wedkarskim wczoraj i dał mi za 80zł bata ale nie kupiłem :P bo to zwykły bat taki jak posiadam i postanowiłem poczekać aż uzbieram więcej kasy i kupie:

Satellite MX 500 cena 139zł (2półka)

Galaxy TX 500 cena 199zł(1półka)

Alborella TX 500 cena 249zł (1półka)

Alborella MX 500 cena 175zł (2półka)

:D

I raczej kupie Alborella TX 500 cena 249zł (1półka)

Tylko, że to uklejówka bedzie dobra również na większe ryby no nie np. leszcze,krąpie,liny :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to uklejówka bedzie dobra również na większe ryby no nie np. leszcze,krąpie,liny :P

właśnie z uklejówką może być różnie, nawet najdroższa nie zagwarantuje wytargania leszcza ;) Ja bym na Twoim miejscu poszukał zwykłego, lekkiego, sztywnego bata w tej granicy cenowej, powinien być w miarę uniwersalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :)

czyli odpadają:

Alborella TX 500 cena 249zł (1półka)

Alborella MX 500 cena 175zł (2półka)

Pozostaje do wyboru:

Satellite MX 500 cena 139zł (2półka)

Galaxy TX 500 cena 199zł(1półka)

Troche dam opisu co Robinson mówi :D

Satellite MX
Trzy baty opracowane pod kątem stosowania w ekstremalnie niekorzystnych warunkach łowienia - przy bardzo silnym, bocznym wietrze. Umożliwiają zawsze precyzyjne łowienie, mają "wbudowany" zapas mocy użytkowej, pozwalają na łatwe holowanie dużych ryb. Bardzo dobre wędziska oferowane po bardzo przystępnych cenach.

Galaxy TX 
Nowe, znakomite baty oferowane w 4 długościach: 5, 6, 7 i 8 m. Ultralekkie, sztywne, idealny rozkład masy. Klasyczna stylistyka wykończenia. Wielki przebój dla spławikowców przygotowany przez ROBINSONA .

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.