Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co sądzicie o wędkach Crystalis tele carp ????


david2

Rekomendowane odpowiedzi

Andi 64 chciałbym powiedzieć, że jestem w posiadaniu wędki York mamba match.Ze swojego punktu widzenia muszę stwierdzić, że sprzęt Yorka jest bardzo niskiej klasy, a cw. poszczególnych wędzisk jest sporo zawyżony.Jest to moje osobiste zdanie i nie chciałem Ciebie urazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

1.-

kwota to tak do 150 zł

2.-

Tak chce łapac brzany

3.-

Chcialby aby ta wedka była dobra na takie wieksze ryby oprócz brzan to karp i amur metoda gruntowa

nie mam tego kija i nigdy nie będę miał, ale jak chcesz strzelać pestkami do słoni to twoja sprawa :mrgreen: więc albo dołóż albo spasuj, zresztą federra też w tej cenie kupisz, w końcu nasi dziadowie nie takie baty na leszczynę czy też bambus wyciągali :grin:

.Jest to moje osobiste zdanie i nie chciałem Ciebie urazić.

no właśnie osobiste, więc czym byś miał mnie urazić :?: wszyscy mogą tu swoje opinie wyrażać, i nie ma o czym gadać, w innym przypadku "ignoruj" :mrgreen:

jeśli jesteś w posiadaniu tego kija i ci nie spasił, to żle, nie ma się z czego cieszyć,

ale nie ma tego złego co by na dobre wyszło,

a, dobrze że podzieliłeś się z info na temat tego kijka,

więcej takich opinii, a mniej z nas badziewia posiądzie :grin:

aha, jeszcze jedno, po czym wywnioskowałeś że CW odbiega od normy, podziel się uwagami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wiele tematów na tym forum i na innych.Morał, który wyciągnąłem to na wszelki wypadek dać do zrozumienia, że to jest moje zdanie, którego nikomu nie narzucam.

Problem z cw.

Wędki są lekkie mają cienkie blanki.Taka charakterystyka obejmuje wędki wyższej klasy.Niestety York produkuje takie prototypy wędek specjalistycznych, które nie są wystarczająco mocne.Moja odległościówka ma cw. deklarowany przez producenta do 20g , moim skromnym i amatorskim zdaniem (nie nalężę do klubu wędkarskiego) do10g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych feederów znajdziesz cos na pewno w Kongerze czy Robinsonie, a jeśli juz cie interesuje teleskopowy to choćby Robinson xenon GTR tele feeder czy Wędka Konger Vega Tele Feeder 3,6m c.w. do 80g, ale nie powiem Ci nic na ich temat, bo nie miałem z nimi do czynienia..

tak jest, trzymać fason przede wszystkim :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid2, jeśli chcesz feedera i do tego taniego, to śmiało możesz kupić sobie jakąś tanią szklankę (ok60zł), ja do teraz katuje robinsona scorpio coś tam.......cw 40-80, lata na nim nierzadko ponad 100gr i na razie jest ok :cool: . Co do długości transportowej, nawet gdybyś jeździł na ryby komarem :wink: , to zakładasz pasek, kije przez plery i jazda :lol:

Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.