Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

W lato na Mazury


mycak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was takie pytanko. W lato jade na mazury, bede zeglował po jeziorach. Moim mażeniem jest złapanie jakiegoś łądne szczupaczka, dotychczasowy rekord to zaledwie 1,5 kilowy. Możecie mi poradzić jak mam sie do tego przygotować, jeśli chodzi o wendzisko i kołowrotek to tu sprawa jest już załatwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Przedewszystkim duzy arsenał woblerow!! na duze jeziora to dobry sposob. Mozesz tez z powodzeniem probowac na stare poczciwe algi i gnomy czyli wahadla :) w zeszlym roku udawalo mi sie lapac szupale na meppsy longi 1-2 :shock: ale to bylo pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie na mazury raczej woblery. O zywcach i trupach zapomnij :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim duzy arsenał woblerow!! na duze jeziora to dobry sposob. Mozesz tez z powodzeniem probowac na stare poczciwe algi i gnomy czyli wahadla :) w zeszlym roku udawalo mi sie lapac szupale na meppsy longi 1-2 :shock: ale to bylo pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie na mazury raczej woblery. O zywcach i trupach zapomnij :)

1. Wobler jedynie na trollingu, przy spinningu równie dobrze można rzucać kamieniem. W tych stronach to całkowicie bezużyteczna przynęta. No chyba, że trolling...

2. Gnomy są niezłe ale w Algi częściej uderzają :) .

3. Człowieku z choinki się urwałeś ? :shock: Żywiec to najskueczniejsza przynęta na mazurskie szczupaki i okonie! Najlepsze są żywotne ukleje i krąpiki. Płotki też są całkie, całkiem ale szybko padają :/ .

Pozdrowienia z Mazur 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.