Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Shimano jaki kołowrotek wybrać


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Anonymous

Jednak nie kupiłem nexave.Po okazyjnej cenie udało mi się kupić exage. Nawiasem mówiąc kosztował prawie tyle samo co nexave dlatego go kupiłem. Na pierwszy rzut oka wygląda interesująco, a resztę sprawdzę nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także stałem się posiadaczem Shimano Exage 2500 FA, niestety nie kosztował tyle samo co Nexave, jak u Michała, a wręcz przeciwnie był znacznie droższy. A kołowrotek ten dostałem od żony na urodziny :D (kupowałem oczywiście ja :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

PANOWIE SPRAWDZCIE NOWĄ OFERTĘ DAIWY CO DO JAKOŚCI NIE TRZEBA NIC TŁUMACZYĆ NR 1 NA TEN ROK CENY SPADŁY O 50% JEST TAŃSZA LUB W TAKJEJ SAMEJ CENIE JAK DRAGON ,SHIMANO

CHŁOPAKI W SKLEPIE OFERUJĄ OD 110 PLN ,TAK TO JEST JAK IMPORTER ZMIENIA SIĘ NA UDCZIWEGO :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

PANOWIE SPRAWDZCIE NOWĄ OFERTĘ DAIWY CO DO JAKOŚCI NIE TRZEBA NIC TŁUMACZYĆ NR 1 NA TEN ROK CENY SPADŁY O 50% JEST TAŃSZA LUB W TAKJEJ SAMEJ CENIE JAK DRAGON ,SHIMANO

CHŁOPAKI W SKLEPIE OFERUJĄ OD 110 PLN ,TAK TO JEST JAK IMPORTER ZMIENIA SIĘ NA UDCZIWEGO :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

oczywiscie że za 100 pln to niejest extra sprzęt ale jest lepszy od naszych importerów i kosztuje tyle samo osobiście kupiłem DAIWE INFINITY- Q rewelacja to nie kołowrotek to poezja shimano się nie umywa nadal urzywam TEAEM DAIWA osto łowie i nigdy nie oszczędzam sprzętu to troć ,sandacz nonstop orka i niemogo go uszkodzić żadnych luzuw szok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ATS

Nie musisz tłumaczyć jaka jest Daiwa a jakie Shimano. Ciorałem i nadal cioram i jedno i drugie. Mam też w kolekcji Daiwę ... coś na T... ;) a zeszły sezon meczyłem Tice Libra SA Czemu ... Bo mi spasowała i już

Wszystko jest rzecza gustu. Ten co zaczął łowic na Daiwie będzie twierdził, ze nic jej nie dorówna i to samo z tym co na Shimano. To tak jak z autkami ... jedni kupują Mercy bo są sa w/g nich super, inni BM-ki bo sa OK a ja mam trzecią Mazdę i następna to tez bedzie Mazda.

Dla czego Mazda? Bo to auto mnie nigdy nie zawiodło i jest w/g mnie OK. 8)

Tak samo powiedza posiadacze BMW czy Mercedesów.

Z kołowrotkami jest podobnie, prawda? ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A nie mówiłem :lol:

Koledzy zrozumcie jedna rzecz ... jeśli coś pisze to nie po to, by cwaniakować i wymądrzac się.

Artech, jesli bedziesz miał mozliwość, wymień go na TICA LIBRA SA za niewielką dopłatą, to zrób to bez namysłu a zobaczysz różnicę.

Mam tez Daiwe T i wiesz co ... możnaby powiedzieć, że gdyby nie pewne drobiazgi .... sa porównywalne w płynności pracy.

Zaufaj mi a nie pożałujesz ;) Dodam jeszcze, ze ma bezbłędny hamulec :)

Daj znać Artech, jaka decyzja zapadła w przedmiotowej sprawie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długi wekend minął a ja go nie zaniosłem do reklamacji :oops: bo nie było czasu.

a o wymianie chyba nie może być mowy ponieważ jest używany, więc pozostanie mi chyba tylko wizyta kołowrotka w serwisie.

co się tyczy kołowrotków Tica to słyszałem że mają tendencje do skręcania i plątania żyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun ja natomiast słyszałem że Daiwa też wypuszcza na rynek Euro.

lipne kołowrotki zwłaszcza te tanisze , no i brak serwisu w Polsce , koleś

nawet wysyłał do Niemiec swojego kręcioła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Maniek, nie wiem jak z tymi lipnymi kołowrotkami Daiwy, nie miałem okazji mieć takiego ani nie słyszałem o takim wśród znajomych tyrających tymi kręciołami.

Jeśli chodzi o serwis ... sam serwisuje swoje kołowrotki. Raz jedyny wysłałem stradica do serwisu i to tylko wyłącznie dla tego, że pękł mi kabłąk (na załomie zaraz za rolką) i nie mogłem go dokupić ... nie było wyjście :(

Kabłąk wymienili ... a jakże ... ale skrzywili oś główną (tą, po której szpula lata). Mało tego!!! Prosiłem, by nie grzebali w środku (wymiana kabłąka nie wymaga otwierania przekładni) i co? I guzik sobie z tego robili ... napakowali mi jakiegoś fajansiarskiego smaru i nawet nie wymyli starego!!!

Szlag mnie trafił!!! :twisted::twisted::twisted: Mało tego, PAN z serwisu ponoc powiedział, że kołowrotek nie był smarowany i musiał ... :shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted:

Kurna!!! Łapy bym poucinał!!! :twisted::twisted::twisted: Za naprawę młockarni niech sie bierze a nie za kołowrotki!!! Palant jeden :twisted::twisted::twisted:

Ufffffffff, sorki, wściekłem sie znowu jak sobie przypomniałem :oops:

Juz nigdy nie wysle kołowrotka do żadnego serwisu!!! Jak już, pojade do nich, zapłacę za wymianę, ale część niech mi dadza do kieszeni i koniec. Nie wierze im ani na krok. Co mi z tego, że oni wymienią, jak i tak trzeba po nich poprwiać ............ ufffffffffff ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun z tym serwisem to trafiłeś w samo sedno, też miałem podobne

zdarzenie kiedyś i od tej pory sam naprawiam.A co do panów w serwisie

[nie tylko wędkarskim] mam wrażenie że sa "fachowcami" nie tylko od

młocarni,powiem więcej od parowozów na węgiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.