Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Czarna zanęta


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Obiło mi sie kiedys o uszy, że są tzw. "czarne zanęty" czy ktoś mi moze wyjaśnić czym sie charakteryzuja i jakie rybki wabią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Powiem ci szczeże Kulfon że jak długo wędkuje , to pierwsze słysze o zanęcie na okonie, ale być może . Natomiast jeśli chodzi o pozostałe rybeniki to kolor zanęty odgrywa szczegulne znaczenie , a w szczegulności

jeśli chodzi o większe sztuki. Ciemne dno ciemna zanęta ,jasne dno jasna

zanęta i to jest podstawa, już w sklepach się pokazały czarne zanęty, ale

poco kupować jak jest ziemia z kretowiska .Najbardziej zatwardziałą rybą

jaką spotkałem jest Lin , temu zawsze trzeba było dopasowac kolor zanęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ciemne dno ciemna zanęta ,jasne dno jasna

zanęta i to jest podstawa, już w sklepach się pokazały czarne zanęty, ale

poco kupować jak jest ziemia z kretowiska .Najbardziej zatwardziałą rybą

jaką spotkałem jest Lin , temu zawsze trzeba było dopasowac kolor zanęty.

Hmm... nie tak dokońca sie z tym zgadzam co do koloru zanety , w niktórych przypadkach opłaca sie zrobić zanete kontrastującą z dnem , np. jeżeli w danym zbiorniku nie ma zbyt dużo drapieznikow ryby bedą zaintersowane wyróżniającym sie kolorem . Nie będą sie obawiały ataku ze srtrony drapieżnikow jeżeli "zrobią sie" widzoczne na zanecie .Na wodach kwitnacych używam zanęty w kolorze czerwonym, czesć osób teraz mnie nazwie heretykiem wędkarski ale po kilku latch łowienia i startach w zawodach już wiele razy uratowała mnie czerwona zanęta.Tak wieć Panowie nic tylko eksperymentować z kolorkiem zanęty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemalutki teraz ja się nie zgodze ztwojm poglądem, albo nieuważnie czytałeś muj post albo , lapiesz drobnice [zawody to 80% drobnica] jeśli tak jest to masz racje .Ale starsze roczniki płoci lub leszczy na ten numer

z kolorową zanętą nie nabierzesz , są za bardzo nie ufne one mają to we krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ciemne dno ciemna zanęta ,jasne dno jasna

zanęta i to jest podstawa, już w sklepach się pokazały czarne zanęty, ale

poco kupować jak jest ziemia z kretowiska .Najbardziej zatwardziałą rybą

jaką spotkałem jest Lin , temu zawsze trzeba było dopasowac kolor zanęty.

Hmm... nie tak dokońca sie z tym zgadzam co do koloru zanety , w niktórych przypadkach opłaca sie zrobić zanete kontrastującą z dnem , np. jeżeli w danym zbiorniku nie ma zbyt dużo drapieznikow ryby bedą zaintersowane wyróżniającym sie kolorem . Nie będą sie obawiały ataku ze srtrony drapieżnikow jeżeli "zrobią sie" widzoczne na zanecie .Na wodach kwitnacych używam zanęty w kolorze czerwonym, czesć osób teraz mnie nazwie heretykiem wędkarski ale po kilku latch łowienia i startach w zawodach już wiele razy uratowała mnie czerwona zanęta.Tak wieć Panowie nic tylko eksperymentować z kolorkiem zanęty :)

zgadzam się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemalutki teraz ja się nie zgodze ztwojm poglądem, albo nieuważnie czytałeś muj post albo , lapiesz drobnice [zawody to 80% drobnica] jeśli tak jest to masz racje .Ale starsze roczniki płoci lub leszczy na ten numer

z kolorową zanętą nie nabierzesz , są za bardzo nie ufne one mają to we krwi.

też się zgadzam :D prawda leży po środku heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Anonymous

"Czarna zanęta" to chodzi o jej kolor. Bardzo dobrze sprawdza się podczas połowu leszczy na łowiskach o mętnej wodzie. Polecam ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.