Skocz do zawartości
tokarex pontony

Egzamin przez net


jeux

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

faktycznie smiechu warte i sposób na robienie kasy - proponuje im jeszcze dodać np. opcję testu z zaznaczonymi odpowiedziami ale wtedy opłata dodatkowa + np. 10 zł :lol: - przecież każdy z nas wie że te egzaminy to tylko formolaność :wink: - i służą raczej poznaniu kandydata - a nie przepytywaniu go z regulaminu :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie tak źle jak wygląda - ja zdałem egzamin u tego gostka, był już temat na forum http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=11832&sid=bf38cadf38d058908f676d70f6a1c569#11832 i czasem odpowiedzi na pytania z takiego egzaminu młokosom lepiej zapadną w pamięć (bo sami je wyszukają w RAPR) niż jak by poszli do koła i kupili kartę jak gumę do żucia.

Tak więc w naszej żeczywistości nie jest to takie złe i przyznam że nawet mimo że sam się obruszyłem na początku to nieco skorygowałem swoje zdanie. Co nie zmienia faktu że całość "kultury wędkarskiej" wymaga w PL znacznej poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.