Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zdjęcie przy nicku - jak umieścić?


Gość Pike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie mogę sobie poradzić z umieszczeniem swojego zdjęcia (nie mam jeszcze wprawy w funkcjonowaniu na forum); gdy wchodzę w swój profil i podaję adres zdjęcia, które mam w komputerze, ani mi nie odpowiada, że jest za duże (nie jest duże, jest słaba jakość), ani nie pojawia się przy moich postach. Kto mi podpowie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Musisz użyć opcji 'Wyślij obrazek z twojego komputera:' ale z sekcji 'Panel kontrolny Avatarów' a nie z 'Panel kontrolny zdjęcia w twoim profilu' bo tam zdjęcie umieściłeś i jak widzę się pojawia.

a761e4351b257677m.jpg

Pamiętaj też że avatar musi być jeszcze mniejszy niż zdjęcie w profilu

Wyświetla mały obrazek pod informacjami o Tobie przy każdym poście. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 80 pikseli, wysokość większa niż 80 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomaszku, potem spróbuję, ale zdaje się, że to zdjęcie jeste jednak za duże, a inne mam tylko jeszcze większe - umiałbyś je dopasować? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.