Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ciekawostki kulinarne z rybą w tle


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Andi gdzie ja mam Ci o tych stynkach i ogórkach odpowiedzieć bo tu period dostane.Na HydeParku też nie mogę bo tam tematy podpiepszają a...a Twoje kobitki też zabrali dwa piętra wyżej.

A niech tam odpowiem Ci tu.Dlaczego skojarzyłem z zakąchą ?

A było to tak : zabrałem na łódkę kuzyna coby szczupłego nałapać a on ci wyciąga z torby taki termosik na zupę i ciach z niego ripera na haczyk potem cały czas zmieniał to twistery to znowu ripery i cały czas z tego termosa.A co sie przy tym nagadał jakich to on szczupłych nałapie bo tajemnica i patent że hoho.po całym dniu łapania u niego kicha ja tam coś złapałem.Pytam go co ty masz w tym termosie a on że ogórki pokrojone w plasterki coby gumy stynką pochniały.Więc mu dałem buteleczkę kefirku i miał mizerię na zakąchę jak znalez.Więcej go na łódkę nie zabierałem coby mi stynką nie śmierdział.

John

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość Anonymous

Ja pierniczę w życiu bym na to niewpadł. :wink:

John

Ps. chyba znalazłem sposób coby mi postów nie ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że niektórzy stosują wodę po ogórach, ale tylko w tych zbiornikach w których ta rybka występuje i jest ona naturalnym pokarmem drapieżników, ale nie ma sensu wozić ze sobą tą miksturę jeśli w danym zbiorniku nie występuje ta rybka, więc jak się nie ma stynki, a ma płotkę to nie zaszkodzi jej parogodzinna kąpiel w kiszonce :lol: widzę że gościu coś tam słyszał ale żle się dostosował do danego akwenu.

mi tam stynka wali marynowanym kabakiem

w końcu przejdą od marynaty do kiszonki z wiekiem wszystko kiśnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.