Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak Mnie Dawno Tu Nie Było:)


SzczepanM1986

Rekomendowane odpowiedzi

Po przerwie zimowej gdzie z wędkarstwa w tym roku było tyle co nic (bynajmniej w wielkopolsce) witam ponownie:) I znów się zaczyna - uzupełnianie sprzętu itp. :) strach tylko pada na portfel bo pracy brak jako ze studiuje a na rodzicach nie chce sępić :) pozdrawiam wszystkich nowych i starszych użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Siemasz SzczepanM1986, temat trochę nie w tym dziale ale co tam, może ktoś przesunie. Tak czy siak witaj na haczyku - jak Ci poszło z tą lalką co do niej udarzałes w zeszłym sezonie? :cool: Pamiętasz jeszcze? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare posty czytałem czytałem :) troche powspominałem i szczerze nadal coś do niej czuje ale niestety rozum wygrał nad sercem - jej brat lubił łowić więc zawsze było o czym z nim gadać ;) ech Ci starsi bracia - nie no ogólnie nie ma co narzekać - jeszcze nie jedna rybka spławikiem podryga :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzczepanM1986, odkád pamiétem jak poznam nowá lalke to poprzedniej o tym mówié. Bardzo wygodnie: 1. Nie musisz ściemniać i się ukrywać 2. Nikogo nie oszukujesz więc jestes wporządku 3. A twoja "poprzenia/aktualna" albo się na to godzi albo rezygnuje więc nie masz dodatkowych problemów z tego tytułu. Polecam to wielkorotnie testowane rozwiązanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.