Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Idzie wiosna, idzie nam...


trini

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No widzę, że nie tylko w Irlandii wali gradem :wink:

Swoją drogą zaliczyłam gradobicie na własnej skórze będąc na rybach, ździebko się zdziwiłam :shock: No i przyjemność też średnia :evil:

Tak więc i do mnie wiosna idzie, ale coś powolnymi krokami, no chyba, że zabłądziła bidulka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc i do mnie wiosna idzie, ale coś powolnymi krokami, no chyba, że zabłądziła bidulka

Te kaprysy idzie jeszcze przetrzymac ale najnowsza prognoza na lato "powala" :!: .A swoja droga to gdzie sa ci przepowiadacze,ktorzy raczyli Nas optymistyczna wersja letniej pogody :?::evil: .Trzeba bylo czekac do Kwietnia aby zauwazyc ze w tym roku La Ninho bedzie bardziej aktywny niz zwykle co przyniesie chlodne i bardzo deszczowe lato na polnocnej polkuli :?::!::shock: .Szkoda gadac :sad: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc i do mnie wiosna idzie, ale coś powolnymi krokami, no chyba, że zabłądziła bidulka

Te kaprysy idzie jeszcze przetrzymac ale najnowsza prognoza na lato "powala" :!:

Dokładnie, kaprysy pogodowe jeszcze można jakoś przetrzymać jeżeli chodzi o marzec i kwiecień, aczkolwiek trzy lata temu w Święta Wielkanocne w krótkim rękawku chodziłam i ja i mój brzdąc :roll: a same Święta wypadały jakoś pod koniec marca.

A swoja droga to gdzie sa ci przepowiadacze,ktorzy raczyli Nas optymistyczna wersja letniej pogody :?::evil:

Mi się wydaje, że ich "wywiało" :wink:

O tych frontach to dziś miałam mały wykład, faktycznie przepowiednie na lato mało perspektywiczne, zobaczymy co z tego wyjdzie, oby synoptycy się mylili...

Szkoda gadac :sad:

Masz rację, niestety :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby synoptycy się mylili...

W kraju NAPEWNO w ktoryms z letnich miesiecy trfi sie upalny tydzien a tutaj jesli lato bedzie takie jak poprzednie(a moze gorsze :?::!::???: ) to aby sie wygrzac na sloneczku trzeba bedzie znow leciec na "psie wyspy" :sad: .Nic smiesznego :!::shock: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kraju NAPEWNO w ktoryms z letnich miesiecy trfi sie upalny tydzien

No szczerze mówiąc liczę na coś więcej niż tydzień :grin:

tutaj jesli lato bedzie takie jak poprzednie(a moze gorsze :?::!::???: ) to aby sie wygrzac na sloneczku trzeba bedzie znow leciec na "psie wyspy" :sad: .Nic smiesznego :!::shock:

No ja dziękuję za taki klimat, faktycznie nic śmiesznego.

No ale pogoda teraz płata figle, może i tam trafi sie jakiś w miarę słoneczny tydzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... to czemu psie?

kanarki to ptaki chyba

:smile: Podobno wyspy zawdzieczaja sw nazwe od faktu iz Hiszpanie napotkali na nich stada zdziczalych psow(zdaje sie ze Kolumb mial postoj na jednej z wysp), pies po lacinie to "Canis".Co ciekawe to podobno nazwa ptaka pochodzi od wysp a nie odwrotnie :smile: .A na marginesie to "wielka lipa" i gdyby nie pogoda i cena pobytu to mozna sobie darowac 'okrzyczane" wysepki :sad: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Trzeba w końcu zobaczyć jakie warunki na Wisełce.

Wysoka woda. Jeszcze w korycie, ale ledwo, ledwo.

Byc może w przyszły weekend pierwszy wypad ze spławikiem w tym sezonie

Za tydzień może się już nie mieścić w korycie przy tych roztopach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie i na kanale i na zegrzu jeszcze lód... :???: cienki bo cienki, ale połowić się nie da...

We wtorek i środę widziałem od strony Zegrza Płn. w zatoczkach siedzieli desperaci na lodzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie i na kanale i na zegrzu jeszcze lód... :???: cienki bo cienki, ale połowić się nie da...

We wtorek i środę widziałem od strony Zegrza Płn. w zatoczkach siedzieli desperaci na lodzie :roll:

Ze Szczecina Zegrze widać? :lol:

A poważnie - wiem, siedzą jeszcze i bojery po lodzie zasuwają.

Ciekawe, że nie mają żadnych skrupułów, bo na czaszy zbiornika do końca marca nie wolno wędkować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiosna nie bardzo chce przyjść :sad: , było już tak ładnie i znów zaczyna ostro padać śnieg
To mam dobre wieści ,idzie ,idzie wiosna nam ,a na dowód kilka fotek mam .

W poszukiwaniu Wiosny

Jeszcze nie dawno pływały po Odrze takie kry

ed2e10982ecb98b7m.jpgfeb25ba9eebb2f94m.jpg

Już ostatnie na brzegu leżą zimy łzy

e2c1aca335349239m.jpg789a93d97794d638m.jpg25fc1eceba6ec83cm.jpg

Ale wiosnę czuć wokoło ,pierwsze listki pierwsze kwiatki

28e31868e1ebffd8m.jpgbb06c2ccafdad0dcm.jpgdcf86617958e959dm.jpg9995489cd5130ad7m.jpgeea6c5fe80a3fe18m.jpg7ee395fcb3d81f72m.jpg4343e0e2299ec22dm.jpg4b02e63a737dd056m.jpg

Woda płynie szybko ,szybko ,coby nową wiosną dala nam .

4b02e63a737dd056m.jpg3d0d57e9b88c4c92m.jpg

Ps- Dudi czy teraz rozumiesz dlaczego zrezygnowałem z tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.