Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Torebki zanętowe


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Słyszałem od znajomego o czymś takim jak torebki zanętowe. Chciałbym dowiedzieć się co to takiego i jak to się stosuje.Jeśli ktoś mógłby się ze mną podzielić informacjami lub gdzie mogę w internecie coś o tym znależć to byłbym bardzo wdzięczny!!! Z góry dziękuję i pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Mobi jak cię interesują torebki zanętowe to szukaj je u karpiarzy to oni

wprowadzili je, ale to tylko do aromatów ,albo do kulek , to nic innego jak

folia rozpuszczalna , nazywa się PVA w skrucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Gość Dwie_sety

Panowie więcej luzu "szkoda nerw" na niepotrzebne szarpaninki, takie przepychanki do niczego nie prowadzą.

Więcej dobrej woli i wyrozumiałości.

Kłaniam się i pogody ducha życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka PVA

Sposób ładowania- Należy zawiązać dolną część siatki, a przez drugi koniec rury napełnić siatkę. Tunelowy System PVA ułatwi znacznie wykonanie woreczków z nasionami lub pelletem i wyrzucenie ich na dużą odległość za pomocą łyżki wyrzutowej, bez potrzeby ruszania się z brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie,pięknie, ale jak się to /pva/ ma do kukurydzy. Wiadomo, że kuku zanętowa jest wilgotna.Łyżką zanętową nie da rady,zostaje klej/?/ do zanęt a może.......wpadło mi to dopiero teraz.....rakieta. No bo jak inaczej posłać na te przypóśćmy 60-80m. kilo czy dwa kuku jeżeli na zbiorniku jest zakaz używania środków pływających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zadużo oglądacie telewizji. Wasza dyskusja przypomina mi rozmowy PISu z PO.Uderzcie się w piersi i skończcie tą jałową dyskusję bo dochodzę do wniosku że te Wasze karpie są mądrzejsze od Was . Pozd.Jans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.