Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co Sądzicie O Jaxon Vertigo Frxl600?


smyr14

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie o Jaxon Vertigo FRXL600? czy ktoś posiada ten kołowrotek nie koniecznie 600 może być mniejszy ale z serii Vertigo, czy wart jest tych niedużych pieniędzy, czy coś lepiej innego kupić proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam!!

Słyszałem, że Vertigo to poprawiona wersja VOTUS`a. Votusy były znane z zawodzącego mechanizmu wolnego biegu i wyłączania tegoż mechanizmu. Mi roczny Votus się posypał, a wczesniej zawodził wyłącznik wolnego biegu :cry: i właśnie jest naprawiany w serwisie gwarancyjnym. Jeśli faktycznie VERTIGO to poprawka VOTUSa to polecam. A może Abu Garcia Cardinal 301/302FR?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po bardzo długich namysłach już kupiłem właśnie Abu 303 FR, jak narazie po trzech wypadach jak dla mnie sprawuje się wyśmienicie (żeby niezapeszyć) cicha i lekka praca, wolny biegzałapuje odrazu po lekkim ruszeniu korbką, u kolegi w kołowrotku innej firmy wolny bieg załapywał po kilku obrotach korbką. jestem jak narazie bardzo zadowolony że postanowiłem kupić 505 FR, wrażenia jeszcze lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.