Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisła Okolice Płocka


savior

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Woda w Wiśle szybko opada, ale prawie wszystkie miejsca od strony Płocka ,gdzie można dojechać do wody zalane(nie licząc betonu przy nowym moście). Może ktoś zna jakieś miejsca ,gdzie można złowić wymiarowego suma i sandacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Może trochę za późno odpisuje Noger88, ale wymiarowe sumy w płocku od lat łowi się zawsze w okolicach starego mostu, od strony centrum, jak i Radziwia. Od strony Radziwia na jesieni pod mostem łowi się też przyzwoite Karpie. Do tego w porcie na Radziwiu, całą jesień łapie się ładne płocie, karasie, leszczki i nie duże karpiki. Odnośnie Sandacza, najlepiej łódką popłynąć do Kępy Polskiej, u nas w Płocku marnie z nim, ewentualnie przy starym moście również. Co do nowego mostu, tam ten plac gdzie rozgrywane są zawody jest sporo leszcza i trochę karpia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Może trochę za późno odpisuje Noger88, ale wymiarowe sumy w płocku od lat łowi się zawsze w okolicach starego mostu, od strony centrum, jak i Radziwia. Od strony Radziwia na jesieni pod mostem łowi się też przyzwoite Karpie. Do tego w porcie na Radziwiu, całą jesień łapie się ładne płocie, karasie, leszczki i nie duże karpiki. Odnośnie Sandacza, najlepiej łódką popłynąć do Kępy Polskiej, u nas w Płocku marnie z nim, ewentualnie przy starym moście również. Co do nowego mostu, tam ten plac gdzie rozgrywane są zawody jest sporo leszcza i trochę karpia.
My w zeszłym roku jeździliśmy w okolice nowego mostu ,ale niestety bez rewelacji. Zastanawiam się ,kiedy wybrać się nad Wisłę pierwszy raz w tym roku. Może wiesz ,czy coś już bierze i warto przyjechać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moje ulubione miejsce to odcinek Wisły - Troszyn ,Wiączemin i Świniary.Mam tam trochę daleko i dlatego coraz rzadziej tam się zapuszczam.Jest to najbardziej bankowy kawałek jeśli chodzi o dużego bolenia.W porównaniu do tego co pod Warszawą to jest tam prawdziwe eldorado.W tym roku najprawdopodobniej tam rozpocznę otwarcie sezonu boleniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Moje ulubione miejsce to odcinek Wisły - Troszyn ,Wiączemin i Świniary.Mam tam trochę daleko i dlatego coraz rzadziej tam się zapuszczam.Jest to najbardziej bankowy kawałek jeśli chodzi o dużego bolenia.W porównaniu do tego co pod Warszawą to jest tam prawdziwe eldorado.W tym roku najprawdopodobniej tam rozpocznę otwarcie sezonu boleniowego.
Potwierdzam. Nieźle połowiłem na pierwszego maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja chadzam sobie nad wisłe na gmury, i żaden wypad nie kończy się o kiju, wczoraj dwie wymiarowe certy, wcześniej ładny lesczyk i karpik, spory karp nie wyciagniety. Niestety woda mocno podskoczyła, i cieżko się łapie. O sumach jak narazie nie słyszałem a sam się jescze nie wybierałem. Białorym całkiem nieżle bierze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w weekend nad Wisłą. Łowiłem na prawo od nowego mostu. Totalna porażka ,w dzień nic nie brało ,zaś w nocy tylko niewymiarowe sumki ,nawet nie było widać żeby bolenie atakowały. Dawno tak słabego wyjazdu nad Wisłę nie miałem. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItaj Boger. Powiem ci że ja nie łapie na prawo od mostu, tylko na lewo, jak kończą się domki na gmurach jade jeszcze może z 500 metrów na moją miejscówkę. siadam w miejscu gdzie zaczyna się opaska, mam tam już obcykaną miejscówkę bo w sumie co 2-3 dzień jestem tam. Rekordów nie łapie jeszcze ale z wyjazdu na wyjazd jest coraz lepiej. Namierzyłem już całkiem przyzwoite miśki tam, ostatnio z braku doświadczenia taki 5+ zszedł mi z kija. Byłem przedwczoraj, i złąpałem znowu 3 wymiarowe certy, 3 ładne krąpie. Ale 2/3 brań nie zacięta, trzeba rękę na wędkach trzymać. Bolenie atakowały tak do połowy czerwca, teraz to i ja dawno nie widziałem. Z leszczem w tym roku jakoś cienko jest.Te ciągłe wachania pogody też nie pomagają dlatego w gruncie rzeczy relewelacji nie ma w tym roku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. To Ty łowisz od strony Płocka. Ja tam jeszcze nie byłem. Jadąc z Łodzi nie przejeżdżam przez rzekę ,tylko na rondzie przed nowym mostem skręcam w prawo na Dobrzyków i zaraz w lewo w drogę z betonowych płyt ,która prowadzi do wału. W tym miejscu w rzece też jest opaska ,która się później kończy. Jest tam kilka miejsc gdzie można łowić. W zeszłym roku ryby brały tam całkiem nieźle. Z tego co zauważyłem (widać to dobrze z miejsca tam ,gdzie łowię) ,to dużo więcej wędkarzy jest po drugiej stronie ,widać że chyba tam jest więcej ryb. Chętnie bym się tam przejechał następnym razem. Napisz jak jest tam z miejscówkami ,czy są bardzo oblegane? Jest szansa znaleźć coś ciekawego przyjeżdżając w piątek po południu ,lub w sobotę rano? (Chciałbym popróbować złowić karpia) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Korzeniówka Dobrzyków ,bardzo dobrze znane mi rejony byłem jakis trzy tygodnie temu,kilka małych leszczyków ,pare płotek,w nocy brały małe sumki takie cos koło 25 cm,na nastepny dzien efekt taki sam,generalnie ludzi tam zero kiedys pare lat temu jakies 3-4 mozna bylo tam polowic fajna rybke osobiscie złapałem karpia takiego 1,30kg pare ładnych bąków ,no i oczywiscie leszcze brały konkretne.w poniedziałek wybieram sie na Jeziorsko okolice Rafy posiedze z tydzień postaram sie codziennie zdac relacje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam

Korzeniówka Dobrzyków ,bardzo dobrze znane mi rejony byłem jakis trzy tygodnie temu,kilka małych leszczyków ,pare płotek,w nocy brały małe sumki takie cos koło 25 cm,na nastepny dzien efekt taki sam,generalnie ludzi tam zero kiedys pare lat temu jakies 3-4 mozna bylo tam polowic fajna rybke osobiscie złapałem karpia takiego 1,30kg pare ładnych bąków ,no i oczywiscie leszcze brały konkretne.w poniedziałek wybieram sie na Jeziorsko okolice Rafy posiedze z tydzień postaram sie codziennie zdac relacje

Pozdrawiam

Ja w Dobrzykowie miałem fajną miejscówkę. Brały tam ładne leszcze ,certy ,karasie(w tym dwa medalowe) ,czasem trafił się sandacz. Niestety po powodzi w to miejsce już nie da się dojechać ,wszystko się pozmieniało. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Łowiłem raz w opisywanym mniej więcej przez was miejscu na wiśle tzn na lewo od nowego mostu, tylko troszkę wcześniej jak Gmury (bliżej mostu). Połowiłem troszkę krąpi. Możliwe, że wybiorę się nie długo w tamte okolice wiec może wybrałbym się znów na rybki, tylko jestem ciekaw czy można by połowić gdzieś troszkę wcześniej przed Płockiem po przeciwnej stronie czyli po stronie i na wysokości Dobrzykowa?

Jak byłem tam w maju w Dobrzykowie nad rzeką był plac budowy a jak się mają sprawy teraz orientujecie się ?

Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Tydzień temu byliśmy na Gmury. pogoda była średnia ,bardzo wiało i czasem padało . Brania dosyć rzadkie ,ale przez cały dzień. Wyciągaliśmy same leszcze. Kumplowi coś dużego się urwało ,może karp. W nocy próbowaliśmy łowić na fileta ,ale zero brań. Co do Dobrzykowa ,to w tym roku tam nie łowiłem. Słyszałem tylko ,że o tej porze roku można tam liczyć na sandacza. Ile jednak jest w tym prawdy nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Nie wiem, czy to w temacie, ale polecam starorzecze Wisly w Liszynie k/Plocka i bardzo podobne miejsce w Wykowie glownie ze wzgledu na drapiezniki, wiosna wchodza tam piekne szczupaki i okonie a i bialej ryby jest sporo.
A w Liszynie w starorzeczu da się łowić z brzegu, czy trzeba mieć łódkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.