Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak tuszuje się sprawy w policji.....


keri

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Keri wiesz jak jest z policja :lol:

Jak wszedzie sa czarne owce

I ci panowie na wysokich stanowiskach z reguly maja juz troche latek i pamietaja jeszcze stara szkole i uklady za prl

Ja osobiscie nieznosze polskiej prewencji

Przykladow jej glupoty widzialem wiele :lol:

Najbardziej jednak dosadny przyklad - stadion zuzlowy w Toruniu

Ide sobie korona spokojnie a ze mialem na szyji szalik chyba panowie postanowili mnie spisac :twisted: Poprosili o dokumanty (oczywiscie skonczylo sie krotka dyskusja dlaczego itp - podobno nie musieli mi tego tlumaczyc). No jak nie musieli tlumaczyc to grzecznie i spokojnie poprosilem o pokazanie tabliczki metalowej z numerem tego spisujacego - dostalem pala przez gorna czesc plecow od tego drugiego. Zlapalem lekki szok bo panowie z grzecznych przeszli na metode zomo. O dziwo nie spisali mnie aczkolwiek plecki troche piekly :???: A do tego aby pana poprosic o numer identyfikacyjny mialem prawo :lol:

Zreszta jakos kilka razy juz mialem to szczescie zostac bez zadnego uzasadnienia spisany :lol: Nawet patrol wodny sobie notuje ze mnie kontrolowal :lol:

Moze za kilka lat policja bedzie sluzba gdzie nie ma takich zjawisk ale poki co bardzo watpie w uczciwosc policji postrzeganej jakos calosc (wiem ze to krzywdzace dla tych dobrych niemniej za duzo jest tych zlych "glin")

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie są równi i równiejsi.....co do tego przypadku to normalne ze tuszują taką sprawę ja miałem podobną sytuacje tylko że w pociągu z pijanym kierownikiem pociągu....i zakończyło sie podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jesli temat zaczyna zbaczac to z drugiej strony Xeo ma racje

W Polsce za duze przyzwolenie jest do chlania (nie picia, bo kazdy pije na umor nawet w pracy)

Ile razy kazdy olewa to jak jakis pijany delikwent jedzie samochodem :???:

I wbrew pozorom jednak on stwarza wieksze bezposrednie niebezpieczenstwo niz ten policjant

Niemniej jednak oba czyny sa zle

Poki co jednak nasze wysokie miejsce w rankingu spozywanego alkoholu nie jest przypadkiem i poki nie bedzie krytykowane to w kazdym zawodzie beda takie kwiatki :roll:

A wiadomo ze im wyzsze stanowisko tym lepsza aferka i co jakis czas ciagle bedziemy atakowani takimi informacjami ze ......... (w kropki wstawic zawod) byl pijany w pracy :???:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.