Skocz do zawartości
tokarex pontony

Czy ktoś łowił na Krosinie?? zach-pom


pauk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich forumowiczów...

czy ktoś łowił kiedys na Krosinie - okolice Złocieńca?? proszę o rady i czy ktoś się orientuje co do używania na ww jeziorze silnika spalinowego??

dzieki za odp.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam kolego Pauk widze że bedziesz odwiedzał moje dawne łowiska,

Złocieniec i oklice to były moje ulubione miejsca. Co do jeż .Krosino mam

nie najlepsze wieści aczkolwiek sam nie łapałem nanim, ale kumple co roku tam bywają i to z marnymi rezultatami aczkolwiek jak którego spotkam to wypytam czy jadą w tym roku i czy mieli jakiś cynk od struża

Natomiast ja na twojm miejscu to bym wybrał jednak jeż Drawskie najlepsze jakie tam znam. Natomjast z silnikiem na Krosino możesz się

wybierać , a na Drawskie już niestety nie , ale pare lat nie odwiedzałem

to może się coś zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie kolege, dzięki za informacje .jutro tj.piątek zaczynam nowy sezon i rozpocznę go od Krosina zobaczymy co tam zastanę. Po powrocie podzielę sie informacjami. pozdrawiam serdecznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Witam właścicielem wody PGRyb Złocieniec lub Czaplinek w jednym i drugim zakładzie można wykupić stosowne zezwolenia,co do silnika spalinowego od kilkunastu lat obowiązuje całkowity zakaz używania jezioro znajduje się na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego,jeżeli będziesz miał silnik elektryczny to polecam okolice wyspy, część od Głęboczka poddana jest dużej presji wędkarskiej i niestety nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.