Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

DAM - Reef Knot 50g - 100g


Tomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

oglądałem takie wędki jak w temacie - długości do 2.7m do 3.3m. Zastanawiam się czy je znacie i czy macie jakieś opinie? Przyznam że wyglądają paskudnie, plastikowo i tanio. No ale może ktoś miał do czynienia z tymi wędziskami.

To wędki spinningowe oczywiście więc wszelkie opinie o spinach DAM-a również mile widziane.

95fa2bec816b5921m.jpg

87026cceaac579d5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Wlasnie artech, kiedys robili dobre wedeczki (sam mam jeszcze teleskopa :cool: w domu DAM, i powiem ze naprawde fajny) ale niby cos sie ostatnio popsul, lecz musze przyznac ze z tego co czytalem na niemieckich forach (wiadomo bo niemiecka firma) to znowu zaczynaja robic wedki dosc fajne (ostatnie serie).

Ja Ci Tomku nie poradze w tej dziedzinie, poczekajmy na kogos z haczykowcow ktory lowi na morzu, bo ja tutaj z moja mala rzeczka sobie nie moge przeciez poradzic :lol::cool:

Wydaje mie sie ze na koncu decyzja bedzie do Ciebie nalezala.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.