Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

kulki czy zmieniac?


marbo30

Rekomendowane odpowiedzi

witam ostatnio zaczalem chodzic na karpia i efekty mam dobre ,lapie na wlos jedna wedke mam na kukurydze druga na kulke o smaku scopex ale jeszcze ani razu mi nie wziela na kulke chociaz karmie juz kulkami kolo tygodnia i nic dlaczego tak jest,czy mozna zmienic kulki na inny smak?napiszcie na jaki mozna zmienic jakiego uzywacie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

witam

Ja używam kulek i peletu Tandem Baits Wanilia+śmietanka a także Trapera wanilia. do kukurydzy ryba jest przyzwyczajona chyba na każdym łowisku. Z kulkami bywa różnie, rybę trzeba czasem dość długo przyzwyczajać do danego smaku kulki. Scopexa nigdy nie używałem bo osobiście nie mam zaufania do tego zapachu. Proponuje rozkruszać do zanęty kulki proteinowe na drobniejsze części a kule proteinowe maczać w dipie np wanilia, ryba, truskawka itp itd powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

najlepiej pomożesz sobie sam jak się rozeznasz czy na Twoim łowisku ktokolwiek łowi na kulki. jeżeli tak to może to być kwestia niewłaściwego zapachu, złego podania przynęty itp. jednak jeżeli karpie w Twoim łowisku nie są łowione na kulki to masz problem... :sad: znajomy karpiarz zanim miał pierwsze efekty na 3 hektarowym jeziorku, na którym nikt inny na kulki nie poławiał sypał kulki ponad 2 miesiące

pozdrawiam i powodzenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kulki zmieniać ,zapytam po co. jesli się nęci jednym smakiem to i na haczyk to samo ,owszem mozna dipowac tym samym smakiem lub lamac innym .Ale najważniejsze w tym wszystkim to zaopatrzyć się w cierpliwosci i nie kiedy w spore jej ilosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli biorą na kukurydzę to chyba wszystko jest ok.

Jeśli chcesz się bawić kulkami o różnych smakach to radzę ci abyś eksperymentował

z różnymi .Na dzień dzisiejszy wybór jest ogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.