Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

MIKADO GOLDEN BAY MEDIUM 2,4M 10-30GR wasza opinia !!!!


bialagora90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam sie nad kupnem wedziska MIKADO GOLDEN BAY MEDIUM 2,4M 10-30GR, gdyz nie dysponuje duza gotowka a jako ze firma Mikado jest mi dobrze znana, wydaje mi sie ze ta oferta jest dobra, lecz chce znac zdanie ludzi ktorzy sie znaja na lowieniu, nie to co ja :).

Jezeli ktos moze cos polecic to poszukuje wedziska do ~80zl krutkie 2.40 i c.w. powiedzmy max 30 lub 25 (nie mam zamiaru lowic na niej jakis Potworow lecz male szczupce i okoniki, moze jakis opstrag bo czasem sie pokaze w okolicach Sanoka na sanie. Jezleli ktos ma jakies pytania prosze pisac.

Pozdrawiam Bialagora

ps. Jezeli ktos szuka cos podobnego to looknijcie.

http://www.allegro.pl/item193925272_spining_mikado_golden_bay_medium_2_4m_10_30gr.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Kupiłem taki kijek ale 2,7 c.w. 10-35g.

Kupiłam na Allegro od tego samego sprzedawcy.

Wędeczka przyszła z uszkodzoną ostatnia przelotką ale sprzedawca wymienił bez kłopotu.

Polecam tego faceta. Kupię u niego jeszcze kilka rzeczy.

A wracając do tematu ...

Wykonana ładnie i estetycznie. Była ze mną na rybach 10 razy. Na razie nie mogę powiedzieć złego słowa. Za takie pieniądze nie wymagajmy luksusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.