Skocz do zawartości
tokarex pontony

Orawa prosi o pomoc


Patiomkin

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy wczoraj oglądałem program chyba z cyklu interwencja na TVN o zatruwaniu Orawy przez ubojnię w Jabłonce. Było tam 2 kolegów wędkarzy walczących jak na razie z wiatrakami i młynem urzędniczym którym się d... nie chce ruszyć zza biurka. Niestety teraz mieszkam kawał drogi od miejca gdzie często bywałem na rybach i chodziłem do liceum. Jeśli ktoś jest z tamtych regionów lub ma kogoś znajomego to proszę o kontakt na PW postarajmy się coś ruszyć w jedynej chyba naszej rzece spływającej do Morza Czarnego . Ja ze swej strony spróbuję poruszyć dyrekcję miejscowego liceum choć wiem że jest to trochę jak wkładanie kija w mrowisko bo wielu ludzi ma tam swe zależności takie czy siakie ale my też możemy mieć swoje nie? :twisted: Tylko wspólnym frontem itd. itd.

Liczę na współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.