Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

[Irlandia] okres ochronny na bassa


Tomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

ponieważ zauważyłem że na forum jest przynajmniej kilka osób mieszkających bądż przebywających (wędkujących) w Irlandii, uznałem że warto założyć taki temat żebyśmy podzielili sie swoimi przemysleniami.

Chodzi o trwający aktualnie (15-maja - 15-czerwca) okres ochronny na bassa, jego celowość i to jak zmieniamy nasze techniki i miejsca wędkowania w tym czasie.

Może jako dobry początek proponuję lekturę takiego samego (tematycznie) wątku który zalożyłem na SAI.

http://www.sea-angling-ireland.org/bulletin%20board/viewtopic.php?t=11226

Czekam na Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 2 years later...

a ja mam pytanie zwiazane z wedkowanien wlasnie bassa no bo w sumie okres ochronny sie skaczył a ja jestem w tym temacie poczatkujacym wedkarzem i chcialbym sie nieco dowiedziec o sposobach wedkowania tej ryby czyli jakich przynet stosowac jakich haczykow a mawet jakich zestawów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

witam. zeby nie zaczynac nowego wątku to sie tu podczepie. moze ktos sie podzieli swoimi bassowymi doświadczeniami??

jaka przynęta??, plaża czy skałki?? przypływ - odpływ?? i co tam uzna za istotne by złowic swojego upragnionego bassa.

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.