Skocz do zawartości
tokarex pontony

Opłaty , Klub


Nurofen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna jestem mieszkancem Wrocławia.Mialem przerwe w wedkowaniu (nie oplacalem karty). Gdzies mi sie legitymacja i karta zapodziala.

Chcialbym sie przeniesc do jakiegos kola we Wrocławiu. Rozumiem ze musze wziac moja "teczke" ze starego kola i zaniesc do nowego oraz tam oplacic znaczki i wpisowe a takze uiscic oplaty zwiazane z wyrobieniem nowych dokumentow...?

Jakie kolo we Wrocławiu polecacie?

Z gory dziekuje Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Myślę że z spokojnym sumieniem mogę Ci polecić koło Odra, swoją siedzibę ma na K. Wielkiego 65 pokój 9.Wszystkie sprawy załatwisz w poniedziałki do godz 18 a w czwartki do godz 15 kasa a koło do 18. W kole działają kluby zainteresowań takie jak- spiningowy, morski,

młodzieżowy i seniora.Organizujemy wiele różnych imprez sportowych i towarzyskich niemal dla każdego kto chce aktywnie uczestniczyć w życiu koła. Serdecznie zapraszam i oferuję pomoc w załatwieniu formalności. (kartoteka z poprzedniego koła powinna być aby uniknąć dodatkowych kosztów bądź posądzeń o konflikt prawny). pozdrawiam Roman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.