Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jezioro Pile


Jarosław

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

witam pile należy do gospodarstwa rybackiego w czaplinku

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pile_(jezioro) pod tym adresem masz dokładniejszy opis łowiska(nie mojego autorstwa, ale dla kogośkto 20 lat mieszkał w okolicy szczecinka wydaje się całkiem rzeczowy)

Do: artech

możecie mnie liczyć jako wędkarza z zachodniopmorskiego bo w Poznaniu jestem od 5 lat dopiero (studia, ale już tu zostaję) i w poznaniu dopiero się przymierzam do wędkowania, a wszystkie 20 lat(z 25 życia), łowiłem na jeziorach w okolicy szczecinka (konkretnie Wierzchowa), gdzie nadal chętnie wracam przy każdej okazji

pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko

namiaru na spółkę rybacką szukałbym przez książkę telefoniczną bo mało która w sieci ma strone (a mówią że jak czegoś nie ma w necie to nie istnieje.....)

daj znać jak ryby brały.....

powodzenia i pozdrawiam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namiaru na spółkę rybacką szukałbym przez książkę telefoniczną bo mało która w sieci

Jakoś znalazłem.

Zarządca - "GOSPODARSTWO RYBACKIE W CZAPLINKU"

SPÓŁKA Z O.O.

78-550 Czaplinek, ul. Jeziorna 34, tel. (94) 375 54 73

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam dobrze Pile - jeździłem tam jakieś 5 ostatnich lat - do czasu jak ojciec sprzedał chatę (bardziej to meta letniskowa) w Bornym

Wodę poznałem w miarę dobrze - chociaż jest tak duża że nie sposób jej poznać dokładniej - w tak krótkim czasie :wink:

do dyspozycji mieliśmy łódz - tak więc wędkowaliśmy i z brzegu i z łódki - niestety nie jest to już takie eldorado jak pisał Maniek - oczywiście połowić można i to z dobrym skutkiem - ale to już wymaga lepszej znajomości wody - i przyzwyczajeń tamtejszych ryb !

Np - jeśli chodzi o szczupłego to najbardziej skuteczne są stare poczciwe wahadła, potem obrotówki - no i ewentualnie gumki - woblery ni cholery nie dawały rezultatu.

Jarosław - ale jest tam (bardzo blisko) wiele wód PZW wartych uwagii i odwiedzin - zajrzyj na stronę www.bornesulinowo.pl - tam masz wykaz wód z podaniem do kogo przynależą http://www.bornesulinowo.pl/Turystyka/Wedkarstwo/mapa%20wod.htm

Polecam także zalewy nadarzyckie jakieś 5 km od Bornego - mają stronkę http://zana.com.pl/main.html

mam mapkę barymetryczną jez. Pile - mogę podesłać na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

W najbliższą sobotę wybieram się na jezioro Pile na tydzień. Jestem początkującym wędkarzem i na tym jeziorze nigdy nie łowiłem. Proszę o rady odnośnie rybostanu, przynęt, miejsc, zanęt, itp. Bedę miał do dyspozycji łódkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.