Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

warta - okolice jeziorska


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem pewna pradwidlowosc - jak mam czas pstryknac kilka fotek = ryby nie braly :(

Dokladnie tak bylo dzisiaj, niestety.

Na poczatek fotka z tamy.

970858cce642eb97m.jpg

Wjechalem najpierw na tame, zeby z gory zobaczyc czy widac jakis wedkarzy, a glownie chodzilo mi o droge - jak daleko uda sie dojechac...

Zostawilem autko przy elektrowni i poszedlem pieszo. Chociaz pozniej okazalo sie ze wedkarze dojechali astra, ale zastanawiali sie czy uda im sie wrocic ;)

Fotki z miejscowki, labedzie, Biada temu, kto da im sie przylapac na neceniu lowska ;)

Trzeba to robic jak glowy maja pod woda :razz:

c85ccea686e8dd44m.jpg

Z wysokiego brzegu

f9b0235e9526c943m.jpg

Wystarczy odejsc troche i ptactwo z okolicy pladruje opuszczona miejscowke w poszukiwaniu latwodostepnego pokarmu. Zawsze wysypie sie troche robakow i zanety :)

74f5b5778243b60cm.jpg

To juz fotki robione w dorodze powrotnej do autka.

8093c32f8d7968aam.jpg

654df2d6d0c3990am.jpg

a79b54aa104ae0d2m.jpg

38f1a0defe82534bm.jpg

5db277b13dd73d20m.jpg

3406cc0d45f7dd99m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 647
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nikt nie łowi na tym odcinku na feeder? Ciekawi mnie jaki ciężar koszyczka jest tam wystarczający, bo noszę się z zamiarem kupna feedera i nie wiem jakie cw wybrać :roll:
Warta nie jest rzeką o stałym nurcie, więc musisz wybrać feedera , który sprawdzi sie też na innych wodach.Są miejsca , gdzie wystarczy koszyczek 30-o gramowy , ale są też dołki , gdzie ze 100gramowym koszyczkiem jest ciężko łowić. Ja osobiście proponowałbym Ci wędkę o c.w 120-140g....przyda sie na Narwi ,Wiśle , a nawet na sulejowskie leszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie, ale dziwi mnie sytuacja - ryby zawsze tam braly, w najgorsze dni plotki.

Widac bylo kormorany, ktore nieraz spod nog wyplywaly z ryba, zeby ja polknac, czesto zbyt duza ;)

Teraz bylo kompletne zero, z wysokiego brzegu nie bylo widac nic blyszczacego, a jeden kormoran (widzielismy tylko jednego) musial sie niezle nanurkowac zeby cokolwiek zlowic i lykal "szprotke" bez problemu - takie maluchy mu sie trafialy....

Być może JAcku rybka poczuła troszeczkę ciepełka :grin: i odpłynęła z zimowiska :sad: gdzieś !, szukać wiosennych żerowisk albo spokojniejszej wody ! :razz: CZA SZUKAĆ ! A co do porozumień to szukałem i ja swoich porozumień i wydaje mi się że to już klamka zapadła :mad: i ja chcąc łowić w waszych rejonach muszę uiścić dopłatę i taksamo wy :cry::evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku nastawiam sie na rz. Warte w ok. miejscowosci Warta, oraz pobliskie akweny.

Zobaczymy jak w tym roku bedzie.

Zaczynam powoli kompletowac sprzet.

Potrzebuje jeszcze jednego feedera.

Cos do splawika - Robinson lub Cormoran.

Krzeselko porządne.

Jakies podporki.

Wodery.

Cos sie pewnie jeszcze znajdzie.

Tak wiec wydatek jest i do zobaczenia nad Warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, robi sie troche OT w temacie...

Chelek -> jak mozesz to podeslij mi mapke na @ bo GG ze sto lat nie wlaczalem :)

Wracajac do tematu.

Byl ktos moze w tygodniu za tama ?? dzieje sie cos

Juz nie wiem gdzie w niedziele pojechac pomoczyc robala :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko sie dobrze potoczy, jutro pomocze robala za tama.

Kurcze szkoda, ze nikt wiecej nie pisze co sie tam dzieje :(

Zastanawiam sie, czy przy obecnych temperaturach i roztopach da sie podjechac ....

W temacie Neru tez mi nikt nie odpowiada :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko sie dobrze potoczy, jutro pomocze robala za tama.

Kurcze szkoda, ze nikt wiecej nie pisze co sie tam dzieje :(

Zastanawiam sie, czy przy obecnych temperaturach i roztopach da sie podjechac ....

W temacie Neru tez mi nikt nie odpowiada :(

Daj znać panie jak wyjazd ?? Jakieś rybska SQBAŁY ????? :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczesniej napisalem, bylem w niedziele za tama.

Niestety kontakt z rybkami zerowy - w dalszym ciagu nie widac nawet drobnicy przy brzegach:( kormorany i czaple tez sie gdzies przeniosly.

Nad wode jeszcze dalo sie jakos dojechac, ale domyslam sie ze przy dodatnich temp. jakie mamy od kilku dni, teraz moze byc juz problem.

Kilka fotek

Woda krystalicznie czysta

c4768b6e8258d32bm.jpg

Wedkarze na kolejnej glowce - rowniez bez jednego brania

b887cfdbb4b46c04m.jpg

Panowie po pas w wodzie wyciagali tylko pourywane przez innych zestawy

f873d4ad626ad791m.jpg

P.S.

nie doczekalem sie odp. w watku o rzece Ner, ale pojechalem i tam tez kilka fotek wstawilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowi wiecje coś na tamet jakiejś sieci za tamą?? Na innym forum jeden z forumowiczow napisal że jest sieć postawiona , żeby ryby nie chodziły w dół rzeki .Wie ktoś coś na ten temat??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.