Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co uważacie na temat aromixu Brasem firmy Sensas?


maju

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Tak na mój gust to nie różni się znacznie od tańszych odpowiedników ale poprawia. Jak łowiłem na samą feederową zanęte to brało wszystko płotki, liny pistolety itd. a z brasemem to praktycznie same leszcze takie ok. 30-40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Aromat o ogólniejszym zastosowaniu .Przyciąga na łowisko leszcze , ale też jest skuteczny na duże ryby innych gatunków "

Stosowałem ją przez jakiś czas ale wg mnie są lepsze (skuteczniejsze przynajmniej na moje zanęty i łowiska) być może spowodowane jest to tym iż stosuję zanęty trapera a właściwie trochę je modyfikuję i do tych zanęt dodaję np. Aromatix competition gold. Bardzo często gdy eksperymentowałem z różnymi dodatkami aromaty sensasa sie nie sprwdzały z zanętami innych firm. Tak na marginesie jak chcesz skutecznie powędkować to zanęta samam w sobie plus atraktor to tylko połowa a druga połowa to biały robak, pinka kuku czy ochotka w zanęcie :wink: Żyvczę sukcesów i ryby życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200g kosztuje jakieś 13-14zł. Ja ostatnio zmieniłem zanętę leszczową i wcale nie żałuję. Mieszam Gold Pro bream 30% z Traper Special Leszcz 50%, Dosypuje pieczywo fluo żółto-czerwone 20% i melase w płynie(mieszam 1:1 z wodą i tym namaczam zanętę). Efekty? lepsze niz wcześniej :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.