Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik w Łagiewnikach k/Dzierżoniowa


Zedek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam.

Powiem wam tak że woda ta jest rybna, posiada dużą populacje karpia dużego i amura, jest też sandał, mało ponoc jest leszcza, ale jedyny problem to że pobierają tam opłate w wysokości 50 zł. za sezon, woda nie jest za głęboka najgłębiej jest przy małej zaporce około 5 m. , miejsc do łowienia sporo, ogólnie sam tam nie łowie ale wiem co się tam dzieje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 years later...

chetnie posłucham bo też mieszkam nie daleko lecz jeszcze tam nie łowiłem byłem tylko zobaczyc jak to wygląda bo byłem tam ostatnio ze 10 lat temu jak jeszcze była plaza i peło ludzi a tera wszystko porosniete spalone ale to moze lepiej dla nas wedkarzy :grin: bardzo mnie ciekawi ten zbiornik pamietam jak byłem mały było tam sporo okonia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na galerie to piekne rybki tam pływaja sumik musze na niego przypolowac bo jeszcze nigdy nie udało mi sie go złowic i napewno tam sie wybiore oj napewno ale powiedzcie mi czy to prawda ze trzeba zaplacic 50zl zeby moc tam lowic? bo ja nic o tym nie słyszałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kiedyś łowiłem tam z dziadkiem,zbiornik należał kiedyś pod cukrownie w łagiewnikach, dziadek gdzieś tam załatwiał pozwolenia,12 lat temu łowiliśmy tam piękne okonie brały ładne płocie, sandaczy sobie nie przypominam żeby ktoś tam ciągnął.Najlepsze że presja wędkarska nie była tam zbyt wielka nie wiem jak jest teraz.kontrole też były przeprowadzane przez kolesi z cukrowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku bylem 2 razy po pare godzin od strony cempingow.

Na splawik ciezko z duza ryba ale z gruntu karpie okolo 2-4 kg mozna pociągnac.

Moja ulubiona miejscowka jest od strony lasu,tam jest spokoj i na splawik mozna ladnie polapac,ale ogolnie dosc kaprysna woda,zwlaszcza latem w wycendy,mnustwo ludzi plazowiczow i kąpiacych sie. :mrgreen:

Za drapiznikiem nie uganialem sie,tak ze nie moge w tym temacie pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bylem w zeszłym roku raz na tym zbiorniku tak rekreacyjnie ze znajomymi (gril, itp.) i potwierdzam ,że jest oplata 120zl nie jest to woda pzw. Ale jest dobrze zarybiona złapałem na feederek 3 karpie takie 30cm i jeden 61cm niestety wagi nie miałem ale na oko miał jakieś 4-5kg rybki wypuszczone. Miro1956 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro1956 no ja też nie wiedziałem (myślałem ,że to dalej woda PZW) . Uświadomił mnie jakiś lokalny wędkarz . Opłatę chyba u urzędzie miasta lub gminy Łagiewniki ten miejscowy podał mi tel.886592214 (do osoby która wydaje zezwolenia) sam nie korzystałem ale można zadzwonić i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalewator, to niech sie pakuja bo Jaworzyna tez chce oplate 160zl jak bym mial placic za kazda wode to z torbami bym poszedl :mrgreen: Lepiej od czasu do czasu wybrac sie na komercjak. :mrgreen:Dobrze ze za Zagorze nie musimy placic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Ten link z mapą co podałeś to jest zbiornik w Sieniawce a nie Łagiewniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten link z mapą co podałeś to jest zbiornik w Sieniawce a nie Łagiewniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.