Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

kobra


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zamiar kupić takie przyrząd jak w temacie do nęcenia kulkami proteinowymi,zakładam ten temat (mój pierwszy) ponieważ chciałbym abyście wyrazili swoją opinię ta ten temat,może sami posiadacie jeśli tak napiszcie wszystko co o tym wiecie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dobra rzecz, ale nęcenie czasochłonne :roll: Po wyrzuceniu kilograma kulek bolą cię wszystkie mięśnie służące do ruszania ręką przez parę dni :lol: Pewnie przy regularnym nęceniu łapa się wyrobi, ale ja nie miałem okazji sprawdzić, bo na kulki dosyć rzadko łowię.

Warunek dodatkowy kulki muszą być okrągłe i równe żeby dobrze leciały. Kupne zawsze takie są, z robionymi bywa różnie. A potem już tylko wprawa, nie jest to takie proste jakby się wydawało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka nie robie kul,kupyje i dzień przed nęceniem tylko wrzucam 150 sztuk,bo tak w dni powrzednie tydzień przed łapaniem to 40-50 leci,no to chyba jeszcze bardziej kobrą będe zainteresowany,a jak celność i zasięg??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba jeszcze bardziej kobrą będe zainteresowany,a jak celność i zasięg??
Wszystko zależy od modelu ,nie napisze że im droższy tym lepszy ,ale coś w tym jest ,zaznacze że bardzo duże go doświadczenia nie mam ,ale rzucałem takimi taniszymi firmy nie pamiętam i faktycznie mordęga i w celnosci i odległosci i ilosci ,ale kiedyś nawet nie dawno zjawił się na "naszym" łowisku zawodowy karpiarz i miałem okazje porzucac dobrej klasy kobra i :shock: szok ,celna i daleko siężna tylko fakt ramie boli jak ktoś nie przyzwyczajony .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

To tak:

Cobra,bardzo fajny sprzęt,rzuca się dużo dalej niż strzał z procy :shock: Moja rada: Nie kupujcie ,,cobry'' W sklepie hydraulicznym kupujcie rurę,tata kupował 1.20zł za metr,rurka ta powinna mieć np: 17.18,21 mm,to zależy od was. Kupujecie,docinacie,modelujecie. Bardzo świetnie się sprawuje. Jak by policzyć ,,robociznę'' (prawie wcale się nie napracujecie :wink: )To wychodzi około 10-15 zł. Do tego kuleczki z rollera,przy bez wietrznej pogodzie nawet 5 sztuk naraz,i poszedł :D

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Aby nie zakładać nowego tematu podepnę się pod ten. :wink:

Mianowicie mam pytanie czy da radę kobrą powiedzmy o średnicy 16-18mm w miarę skutecznie nęcić ziarnami:kuku,groch itd czy nadaje się ona tylko i wyłącznie do nęcenia kulkami proteinowymi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.