Skocz do zawartości
tokarex pontony

jezioro nidzkie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

wybieram sie w piatek nad jezioro nidzkie w okolice zamordeji krzyzy karwicy, mam zamiar lowic na spining i na splawik, interesuja mnie wszelkie rady dotyczace lowienie na tym akwenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam za wiele nie dowiedziałem sie z internetu na temat tego jeziora. A więc tak ja uważam to jezioro za totalne bezrybie jak i inni wędkarze co byli wraz ze mną. Jezioro jest regularnie odławiane sieciami a pozatym jak słyszałem od miejscowych jest dużo kłusowników którzy głównie działają jak ryby mają tarło. Jezioro jest bardzo trudno dostępne z brzegu (nieliczne pomosty). Nęciłem tam przez niemal 2 tygodnie w 3 miejscach głównei pęczak+kuku+ zanenta leszczowa. Jak pisałem w innym poście łowiłem płoteczki krąpki i malutkie lesczyki (największy chyba ze 30cm miał) Jedynie ukleje brały a było ich duzo. Łowiłem na spławik i DS z podovbnymi efektami z tym ze DS nie dawała wszędzie rady zarośnięte dno. Próbowałem też troche spiningu oczywiście bez efektu. Ogólnie jezioro piękne ale bez ryb. Stęskniłem się za łowiskami w świętokrzyskim. Juro już wybieram sie na mostki bo podobno coś tam ruszyło wreszcie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam!! Ja byłem w tym roku nad Jeziorem Nidzkim w Leśniczówce Zamordeje i jeżeli sie dobrze zanęci można rybę złapać. Łowiłem na spławik i weszło parę ładnych sztuk( leszcz, węgorz) uklei, krasnopiórek i płotek od groma nałapałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Może ktoś coś dopisze o Nidzkim, w szczególności intersują mnie zamordeje. Jadę za 3 tygodnie na żagle i będę na Nidzkim kilka dni. Proszę o info co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

hm.. najlepiej na nidzkie jechac w maju lub wrzesien/pazdziernik - poporstu jak nie ma turystow. prawda jest ze masowo jest te jezioro odlawiane, ale jak ktos znajdzie fajna zatoczke to moze cos zlapac, ale trzeba duzo necic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Odświeżam temat.

Czy łapał ktoś tam? Co można tam złapać? Będę łowił w Krzyżach w ośrodku najprawdopodobniej ruszam w środę do soboty.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.