Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jaki Tripod lub stojak wędkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki nie ma sie o co wadzić , ja też jestem za tym dobra podpórka ,

ale jak pojade na zalew Sulejowski to sie z mim rozkładam ,szpan a jak,

profesjonalista całą gebą,czekam na poważne branie i jestem przygotowany,

wielkiego sumika amurka itd,

A ze sobie taką rzecz zakupiłem to musze sie z nia męczyć.

Do zobaczenia nad wodą.

Edmund :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 292
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam ponownie.

Mam zamiar zainwestować w tripoda więc mam pytanko do kolegów.

oto opis

Tri Pod Sanger Anaconda Magic Pod

Wysokiej jakości tri pod ze stali szlachetnej i aluminium. W komplecie estetyczny pokrowiec z mocnego podwójnego materiału z wewnetrznym wypełnieniem- jakośc znana z kolekcji bagazów Sanger -Anaconda.

Waga: ok 4,5 kg.

Możliwość ustawienia wędzisk do kąta 90 stopni. W komplecie 2 buzzer bury na 3 wędziska.

cc7b0a60c8f5f9be.jpeg

Parametry:

Maksymalny rozstaw buzzer burów: 145 cm.

Szerokość pojedynczego buzzer bura: 41 cm.

Wysokość głowicy: 96cm.

Maksymalna długość nogi: 90cm.

Jedyny tri pod w tym przedziale cenowym z możliwościa regulacji wysokości i możliwością obracania- dzięki ruchomej głowicy.

Możliwość wystawienia faktury VAT!!!

Możliwość odbioru osobistego!

Wszystkie produkty objęte gwarancją producenta.

2 LATA GWARANCJI !!!

( W RAZIE WYSTĄPIENIA JAKIEJKOLWIEK USTERKI OBJĘTEJ GWARANCJĄ WYMIENIAMY PRZEDMIOT NA NOWY)

pytanie czy warto taki czy raczej klasyczny jak np ten

84f3ba2995fdd95amed.jpeg

PODPÓRKI BĘDĄ SŁUŻYĆ DO POŁOWU Z PLAŻY POD SURFCASTING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Paco, powiem ci tak. do nie dawna mialem tri poda DAMA i nie pasowaly mi gabaryty(za maly) od nie dawna mam ta anakonde. Jest na pewno wiekszy od DAMA. tyle tylko ze Anakonda nie jest wymarzonym tri podem. Jak bym mial teraz inwestowac w tripoda to rozgladnol bym sie za kwasiakiem, ale na poczatek Anakonda Magic Pod jest ok. Warto jednak dolorzyc z 200zl i kupic kwasiaka. Ale przede wszystkim zwroc uwage na wysokosc glowicy i dlugosc buz barow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro1956, zwróć uwagę,że rozmawiamy o podzie do specyficznych zastosowań

PODPÓRKI BĘDĄ SŁUŻYĆ DO POŁOWU Z PLAŻY POD SURFCASTING

:wink:

Ja bym wziął tego do połowów plażowych. Przede wszystkim wygląda na lżejszy a przy łażeniu po plażach to nie jest bez znaczenia, bo reszta sprzętu też lekka nie jest :roll:

Poza tym do karpiowego musisz dokupić jakieś sensowne uchwyty do buzzbarów, żeby stabilnie zamocować kije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast co sie stanie jezeli bedzie chcial powedkowac z betonow czy tez ze zwyklego brzegu? Tu ma natomiast problem rozwjazany.

Napór fali plus gwałtowne branie jest w stanie przewrócić jeden i drugi jednakowo sprawnie jeżeli nie będą czymś dociążone. Może się mylę, ale już kilka razy wyciągałem kij z Bałtyku w czasach eksperymentów z różnymi podpórkami. Co ciekawe potrafi tego dokonać 40 cm leszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pieknie panowie, lecz moja lokalizacja to glownie skalki i kamolce, wiec nie chodzi o piaszczyste plaze. niestety :(

Jedynie co to ustawienie wedziska pod jak najwiekszym katem

a oto przykladowe miejscoweczki.... do tego dodam ze nie ma takiego kolysania we fiordzie jak na morzu...

fbdf2bd38d61b63fm.jpg

c15f225dedf3319dm.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Paco ale czegos tu nie rozumie? w 1 poscie piszesz ze podporki beda slozyc do polowu z plazy, a teraz ze kamien i pomostow :mrgreen: jeszcze raz anakonde mozesz ustawic pod jakim tylko chcesz kontem i nawet mozesz obracac glowica na boki., nie ruszajac go z miejsca,i tak wysoko ustawic ze do kija nie musisz sie nawet schylac. I to by bylo na tyle Pozdraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok przypuszczalem, ze plaza moze byc rozumiana przez piekny piasek, lecz jak widac u mnie plaze wygladaja troszke inaczej ( nie chodzi o pomosty, lecz o skalki, do wody wejsc sie nie da bo czesto glebokosc przy brzegu to ok 15-100m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z pokazanych statywów ma soje wady i zalety ,ten na drugim rysunku to zwykły plaż owiec który jest wygodny w określonych warunkach w miarę równe podłoże nie koniecznie piaseczek czy żwir :wink: ,ale komplikacje zaczynają się gdy mamy ustawić na lekkim zboczu w dodatku kamienistym ,tu zwykły plaż owiec będzie tylko udręką ,moim skromnym zdaniem wybierz Tri Poda dobrze by było jak zaznaczył Miro1956, "kwasiaka"bo słona woda może zweryfikować pewne nie doróbki w konstrukcjach aluminiowo-plastik-metal ,nie stety ta Anakonda nie jest też pozbawiona wad ,prawda Daruś :?::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek jak juz mnie wywolales to nie twierdzilem ze Anakonda jest' wymarzonym tripodem' troch sie chybota :wink: Skoro Paco wystawil tylko dwa do wyboru, to chyba przyznasz ze ' Megic' nie jest zlym wyborem. Nie ma zadnych plastikow. A co do slonej wody to doswiadczen nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troch sie chubota
Zapewniam cię że każdy się trochę "chybota",a trochę się namacałem i naoglądałem ale to nie jest żaden problem ,zwłaszcza że każdy z Tri-Podów trzeba mimo wszystko zakotwiczyć .
to chyba przyznasz ze ' Megik' nie jest zlym wyborem.
Wcale nie twierdze że jest zły ,co to to nie ,twierdze tylko że nie jest pozbawiony wad ,analizę biorę z użytkowania mojego kolegi Darka ww podzie.Być może nawet że te najnowsze wyroby Anakondy są pozbawione wad .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory Maniek ale pisalem o kotwiczeniu. i o tym ze jak juz po pewnych doswiadczeniach mial bym decydowac sie na tripoda to tylko kwasiaka. A pro po moja anakonde kupilem okazyjnie za prawie pol ceny. Dlatego tez sie na nia zdecydowalem. Ale znajac siebie zapewne na drugi rok bedzie 'Kwasiak' :grin: Marzy mi sie tri pod widlowy. A marzenia sie spelniaja. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anakonda robi lub konfekcjonuje dobry sprzęt ,nie tylko dla karpiarzy ale też i morskich wędkarzy ,może nie najwyżej pulki ale jednak.Co do stojaka to cały czas zadaje sobie pytanie ,po co ci nadmierny bagaż ?,na razie wygrywa rozsądek . :mrgreen: ale czy tak będzie cały czas tego nie wiem i może się skuszę . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek ja z regoly staram sie jezdzic na rybki tam gdzie jest dojazd do samej wody, ze wzgledu na ilosc bagarzu, zebym nie mosial tych tobolow targac a jest tego troche. :lol: Mam citroena zx i jadac na rybki moge sobie pozwolic na zabranie tylko jednego wedkarza dla towarzystwa.i auto jest nabite po sam sufit. Czas najwyzszy na zmiane auta na combi. Sory ze nie za bardzo na temat :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek ja z regoly staram sie jezdzic na rybki tam gdzie jest dojazd do samej wody,
Ja wręcz odwrotnie szukam miejsc gdzie nie można dojechać samochodem lub jest to utrudnione ,co prawda skazuje się np na rower co mnie skazuje na ograniczenia bagażowe ,choć ci co widzieli co targam nad wodę to się uśmieją po pachy :mrgreen: nie mniej wybór roweru na Odrzańskie piękne miejscówki jest świadomy ,raz że taniej bo żadna kontrola nie wlepi mi mandatu[kolega w tym roku zapłacił już mandat za wjazd skuterem] ,a dwa to zdrowiej ma moje serducho ,dlatego taki Tri-pod to na razie zbędny bagaż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok panowie, padło wiele spostrzeżeń co do statywów, a ja dalej nie mam pojęcia, może poprostu ktoś z was pomoże mi wskazać kierunek w którym mam sie poruszyć?

Niekoniecznie muszę wybierać z tych 2 modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek masz ku temu warunki-mieszkasz blisko wody,
Zgadza się ,ale coraz trudniej o dobre wyniki w "centrum" większość ładnych ryb zeżarli :cry: dlatego w planach mam nowe miejscówki tyle tylko że oddalone o ok.20km i targać stojak czy Tri-Poda to nie na moje siły :mrgreen: .Ale pracuje nad wyjściem awaryjnym :wink::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paco trudno mi cokolwiek doradzic, musial bys dokladnie opisac o co ci chodzi, ile mozesz zainwestowac? Ale mam jeszcze jedna propozycje bardzo tani koszt to trojnogi wedkarskie ktore mozna kupic juz po 25zl za sztuke na allegro. Od nich zaczynalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mniej wybór roweru na Odrzańskie piękne miejscówki jest świadomy ,raz że taniej bo żadna kontrola nie wlepi mi mandatu[kolega w tym roku zapłacił już mandat za wjazd skuterem] ,a dwa to zdrowiej ma moje serducho

Na a najważniejszego nie wymieniłeś :mrgreen: Spokój, cisza, brak "niedzielnych" wędkarzy i podsiadaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.