Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Unijne zawieruchy


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bogdan39

Słusznie walczymy o pierwiastek czy nie?

Jak widzicie przyszłosc uni.

Ze wspuna konstytucja itd.

Czy obecny układ sił jest korzystny dla POLSKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość bogdan39

Wkurzaja mnie niemieckie gazety i ich tytuły .

Jak sie nie podoba to wystapcie itd.

Jezeli spojrzec do tyłu to widac coraz smielsze odzewy anty Polskie w Niemczech.

Troche mnie to wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan39,

zaczynasz kolejny post polityczny....nie wiem czy pamiętsz ale ostatnim razem dziękowałeś adminom za usunięcie swojego tematu kiedy zaczęła się ostra wzywanka....zadaj sobie pytanie czy warto..... :???: pozdrawiam i poważnie pomyśl co da takie pytanie.....

p.s. mam nadzieję że tym razem nikt mnie nie wyzwie że powinienem zamilczeć skoro nie mam nic do powiedzenia w temacie :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja widze Unie :?:

Jako szanse na normalnosc w dluzszym okresie

Bo jakos nie wierze ze nasi rodzimi politycy z jakiejkolwiek partii beda dzialac na korzysc interesu publicznego

Non stop z kazdej strony jakies walki robia

Kazdy z naszych politykow po wyborach gdzie obiecuja zlote gory mysli jak sie z tego dorwanego koryta jak najwiecej nachapac :lol:

Zreszta poziom intelektualny niekotrych parlamentarzystow zostawia wiele do zyczenia :evil:

Od dlugiego czasu mam wrazenie ze z nasza mentalnoscia "gdzie tu nakrasc" to jeszcze dlugo pod rzadami rodakow nie bedzie wesolo

Dlatego jesli choc czescia przepisow bedziemy zobligowani z gory przez UE to moze choc niekoniecznie bedzie lepiej

Zreszta to ze ten kraj to jest dosc spora patologia jesli chodzi o rzadzenie pokazuja liczne wyjazdy

Zreszta za kilka lat moze sie okazac ze najwiekszym polskim miastem bedzie Londyn :wink::lol:

A te kolejne zawieruchy

Polacy zawsze umieli wojowac tylko czesto zwyciestw nie umieli wykorzystac

Takie jest moje zdanie

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.