Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gdzie nad Bzure


Gość sebek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

JACooL, podobno na weekend cos sie szykuje,wyprawa na sumy czy jak... :grin:

z Chelkiem coś ustalaliście i było na tak :grin:

Ja czekam tylko na sygnał i waszą aprobatę,z tym że trzeba by ustalać wypad już dziś :wink:

Jak dla mnie weekend zaczyna się już w piątek :mrgreen:

Czekamy na info Chelka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi sumami to bym nie przesadzal ;) ale kto Ich tam wie ....

Najblizszy week na 100% gdzies nad wode pojade(dziemy) - dokladne miejsce maja ustalic kierownicy ze Skierniewic :P

Ja dopiero w sobote bede mogl przyjechac i pewnie do niedzieli sie robaki pomoczy, ta ostatnia nocka mi sie podobala :twisted:

Cos ciekawego nad Bzurka sie dzieje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHELEK, JACooL, jak samopoczucia po wyprawie :?::mrgreen: hehe...

Ja już doszedłem do siebie,siły zregenerowane po tych potężnych sumach co mi wędziska łamały.... :cool:

Kolejna wyprawa na mniej rybne wody... proszę :grin:

Jasne już niedługo tylko poklej wędki i sprzęt skompletuj żebyś miał na co wyciągać te ryby :razz::razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre :)

Moze nastepny raz nad Warte sie przejedziemy ....

Wracajac do tematu - ktos, cos polowil ostatnio na Bzurce ?

Moze w okolicach Orlowa - Soboty ktos byl i przypadkowo udalo sie cosik z wody (niezielonego) wyciagnac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHELEK, no jak nie jak tak :cool: czekam tylko na wypowiedz kolegów na temat sandałów....

Byłem raz nad bzurką w naszym miejscu,padły dwa klenie na kuku do tego piękny karaś na rosówke :razz:

Woda jest wysoka i dość mocno ciągnie :shock:

ps.widziałem jakie rybki gość połowił na naszym zakręcie to mi oczy wyszły,ale o tym już przy piwku :lol:

ps.weekendowo coś sie zapowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie wyrwac z pracy i bylem nad Bzurka k.Orlowa a wlasciwie na jej doplywie :mrgreen:

Kilka godzin, ale nie zaluje. Pogoda niestety nie rozpieszczala dzisiaj, po jakiejs godzinie zaczal padac deszcz i padal sobie do samego wieczora (dalej pada;)).

Rzeczka niestety nie oczyscila sie z zieleniny, pstryknalem kilka fotek, ale hasla do fotosika zapomnialem i nie mam sily robic nowego (3Xprobowalem bez skutku).

Stan wody w normie, tylko ta zielenina skutecznie utrudnia wedkowanie. O spiningu mozna zapomniec, spina nawet nie wyciagalem z auta. Na poczatek zaczepil sie ladny okonek na rosowke (pozniej tylko delikatne pociagniecia). Na zywca kompletne zero. Na czerwone i pinki zagryzaly plotki i wzdregi. Raczej maluchy, ale jedna ladna plotke i jedna piekna krasnopiore udalo sie na bacika wyciagnac na chwile z wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziś krótki choć owocny(nawet bardzo)owocny wypadzik :mrgreen:

Wiało,wiało i mżyło a ja nad bzurkę przetestować wklejankę i nowe kopyta...

Efekt Sandaczyk 46cm piękny,tym bardziej cieszy że to mój pierszy :lol::lol::lol:

Wrażenia nie zapomniane tym bardziej że właśnie nastawiałem się na niego,technika prowadzenia,branie niczym z książki :razz: ah wkońcu :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez właśnie niedaleko plaży go chwyciłem :cool:
Moje gratki prezes za tego mętnookiego bo coś inny "sandaczowiec Bzurzański " umilkł w tym temacie :wink: Może w week uda mi się Krzyśka namówić na Bzurę i tam polecimy bo moje sprzęgło już prawie umarło i jestem skazany na kogoś :sad::???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam auto podróżniczo-wędkarskie także jestem już w pełni mobliny jeśli chodzi o rybki :smile:

No właśnie umilkł,i ponad miesiąć nie zaglądał na forum,nad wodą też go nie widać.... :roll:

Czekam na info co do weekendu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.