Skocz do zawartości
tokarex pontony

Uszkodzona wędka - porady


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 220
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Skleić, skrócić lub wyrzucić :mrgreen:
to drugie zdaje się najrozsądniejsze.

i kolejne opcje:

1. dopasować i jedynie wkleić przelotkę szczytową(najbardziej sensowne i co ciekawe najłatwiejsze).

2. jw. plus zdjęcie tej ostatniej przelotki i umieszczenie bardziej poprawnie(trochę niżej, ale kto by sie tam babrał...)

3. zdjęcie przelotek z całego kija i ponowne przezbrojenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ja mogę napisać... HELP HELP HELP
A co chcesz zrobić.Wyjścia sa 3.
Wyjścia sa 3.

Skleić, skrócić lub wyrzucić :mrgreen:

Wiecie co.... człowiek tu traumę przechodzi, a Wy moi drodzy jajca se robicie :wink::lol::lol: No fuks, że dziś już doszłam do siebie :twisted:

to drugie zdaje się najrozsądniejsze

I tak się sprawa rozwiązała. Teraz mam model Shimano Hyperloop AX SPINNING 2,3m i cóś..... Inwalida bo inwalida, ale żyje - a to najważniejsze, bo to moja ukochana wędka :wink:

Jakby mi się gruntówka czy spławikówka połamała, pewnie nawet bym się nie przejęła, no ale spin.....

Tak czy inaczej serdeczne dzięki Panowie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co.... człowiek tu traumę przechodzi, a Wy moi drodzy jajca se robicie
My ależ skąd nigdy :wink::mrgreen: ,pamiętaj ze teraz zmieni ci się trochę akcja kija nomen omen ukochanego :razz: będzie trochę twardszy ,wiec nie tnij na chama :mrgreen: bo rybkom uzębienie powyrywasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co.... człowiek tu traumę przechodzi, a Wy moi drodzy jajca se robicie
My ależ skąd nigdy :wink::mrgreen:

Nie no pewnie, że nigdy ... :wink::lol:

pamiętaj ze teraz zmieni ci się trochę akcja kija nomen omen ukochanego :razz: będzie trochę twardszy ,wiec nie tnij na chama :mrgreen: bo rybkom uzębienie powyrywasz.

No właśnie zdawam sobie z tego sprawę :roll: Cholera, ale dobrze, że już zrobiona.

Ja wczoraj miałam taką deprechę, że chciałam szukać samego tego jednego składu, albo zamówić nowego spina. Bo właśnie opcja typu skrócenie nie bardzo mnie satysfakcjonowała. A sam kij mimo, iż taniocha to jestem z niego mega zadowolona. Sam Mańku wiesz, bo sam mi doradzałeś :wink::grin:

Zobaczymy co ten "inwalida" zaprezentuje nad wodą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam kij mimo, iż taniocha to jestem z niego mega zadowolona. Sam Mańku wiesz, bo sam mi doradzałeś
Wiem,wiem ,powiem ci ,ze też mam takie które nigdy bym nie sprzedał ,nie oddał ,mimo ze stoją już nie używane. :neutral::cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mańku, u Ciebie to raczej podchodzi pod "Kolekcjonerstwo i Sentymentalizm"
Na pewno tak ,ale głównie to wspomnienia :wink: przez wiele lat trzymałem połamany "patyk"bo połamany był przez rybę życia [szczupak] nawet nie wiem ile miała ,ale skoro połamała pełnego szklaka ,to mała nie była .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mańku, u Ciebie to raczej podchodzi pod "Kolekcjonerstwo i Sentymentalizm"
Na pewno tak ,ale głównie to wspomnienia :wink:

No właśnie, a wspomnienia i rzeczy, które do tych wspomnień się przyczyniły są bezcenne :mrgreen:

przez wiele lat trzymałem połamany "patyk"bo połamany był przez rybę życia [szczupak] nawet nie wiem ile miała ,ale skoro połamała pełnego szklaka ,to mała nie była

O kurcze to ja też tak chcę, byle tylko nie dziś :wink::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, ostatnio przy rozpakowywaniu się na nocne łowienie, niefortunnie połamałem górną sekcję tego wędziska, dowiadywałem się w serwisie, niestety nie posiadają już tych wędzisk. Gdyby ktoś miał połamany, nieużywany kij z górną sekcją (bez zmiennych szczytówek) do sprzedania, byłbym wdzięczny. Gdyż mimo swej niewielkiej ceny traktowałem ten kijek jako nieoceniony w trudnych warunkach, a teraz jest praktycznie nie do dostania. Będe wdzięczny za odzew. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam Serdecznie ... Jeszcze nie zdążyłem na dobrą sprawe stestować kijka a już złamałem szczytówke ... Kijek - Trabucco Energhia SK 600 - Czy nie wie któryś z kolegów ( koleżanek ) gdzie taką szczytóweczkę można dokupić ... ?? Czy Waszym zdaniem będzie z tym jakiś problem ... ?? ... Szczytóweczka została złamana na samym końcu dosłownie ok 3 mm. od ostatniej przelotki - Czy w najgorszym wypadku można dokleić przelotkę do tej złamanej szczytówki ... Czy nie bedzie to miało wpłytu na pracę i wytrzymałość tego kijka ?? Proszę o pomoc !!! Z góry dziękuje - POZDRAWIAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
To co wędka do wyrzucenia
Nie koniecznie ,wszystko zależy od twojej determinacji ,zdolności manualnych . Możesz wykonać sobie tzw wklejanke ,wynik może byc zaskakujący . ale wykonanie jest pracochłonne i nieco skomplikowane w wykonaniu .Możesz też dać to serwisowi do wykonania ,ale raz nie wiadomo czy sie podejmą i dwa nie wiadomo ile policzą.Nie opisuje wykonania takiej czynności bo nie wiem czy będziesz tak zdeterminowany aby sam sie tego podjąć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

maniek, niema problemu, jak są spiningowe i inne to i takie być muszą, zapytać nie zaszkodziło - choć do tego czasu sam już zbadałem temat dogłębnie. od jakiegoś dystrybutora czy serwisu żebrać też nie widzę sensu. na wiosnę jest niezły ruch i coś by się dopasowało z "czyjegoś" patyka :mrgreen: no ale do tego czasu pewnie dostane w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam.

Na ostatniej wyprawie na dorsze złamałem szczytówkę od spiningu :???:

Jest ktoś w temacie czy istnieje możliwość zamówienia samej szczytówki u producenta bo mam już dwa dolniki takiej wędki i nie mam zamiaru kupować trzeciej szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Witam.

Na ostatniej wyprawie na dorsze złamałem szczytówkę od spiningu :???:

Jest ktoś w temacie czy istnieje możliwość zamówienia samej szczytówki u producenta bo mam już dwa dolniki takiej wędki i nie mam zamiaru kupować trzeciej szt.

zawsze można coś zaradzić , jaka to była wędka może wśród moich połamańców coś znajdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ułamał się tylko szczytowy 5-10 cm odcinek możesz zawsze wyrównać ułamaną krawędź i dopasować do niego przelotkę szczytową. Spinning będzie trochę krótszy ale napewno jeszcze trochę posłuży. Jednak jeśli pękł np. w połowie pozostaje jedynie zakup całej części. Warto wtedy dać ogłoszenie, podać dokładny model i może ktoś posiada taką część, zawsze będzie taniej niż u producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.