Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Poszukuje wedki :)


SoniC_X_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam wędki ale jedna jest pożyczona od dziadka . I Chciałbym sobie kupić wedke (teleskop), najważniejsze żeby miała jak najwięcej sekcji !!! i bardzo króciutką szczytówke mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi icon_smile.gif najlepiej żeby miała od 3.0m do 5 ( ale najlepiej poniżej 5 ! ) Nie wiem wędka ma być do 50 zł icon_smile.gif polećcie mi jakomś taką mnie zadowoli jak napisałem icon_smile.gif Dziękuje Wam z góry serdecznie icon_smile.gif pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Za te pieniądze kupisz jaxona np.saturn lub jakiegoś kongera ale "pożądniejsze" wędziska z tych tańszych kształtują sie cenowo powyżej kwoty która podałeś tzw.węglówki.Tamtych które podałem nie polecam chyba że nie masz wyboru to lepszy moim zdaniem będzie konger.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Dragon mystery tele leszcz cw.5-30 i jestem bardzo zadowolony jej cena to ok.150zł.Musiałbyś poczytać na forum w odpowiednich działach ale zdecydowanie odradzam ci kupować taniej wędki jeśli chcesz aby ci służyła długo i dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pozostał ci do wyboru jaxon-różne modele od saturna po oriony lub bezfirmówki.Umywam ręce żeby nie było że poleciłem.Przytoczę tylko anegdote-dawno temu kupiłem wędkę i kołowrotek we "wszystko po 4,50" wędka po pierwszym(w zamiarze dalekim rzucie)pękła w pół przy zestawie 8gr. :shock: a kołowrotek nie wytrzymał wiele dłużej.Zestaw kosztował ok.50zł.Wyciągnij wnioski albo ucz się na błędach.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.