Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jaxon Match vs Float


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jaxon XT-Pro New Generation Float 4,20m 5-35g

lub

Jaxon XT-Pro New Generation Match 4,20m 5-25g

Mam pytanie do bardziej doświadczonych wędkarzy, czym różnią się te dwie wędki, czy poza ciężarem wyrzutowym są jeszcze jakieś różnice? Czy Float przez to że ma większy ciężar wyrzutowy jest mocniejsza, sztywniejsza? Z opisu producenta nie za wiele można się niestety dowiedzieć:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Widzę że wiecie tyle co i ja:)

Tak sobie czytam to forum, w szczególności tematy związane z firmą Jaxon i jej wyrobami, a raczej problemami użytkowników z tym sprzętem i chyba sobie daruję zakup wędki tej firmy.

W takim razie może pomożecie początkującemu w znalezieniu wędki do połowu na jeziorze/stawie (woda stająca), metodą spławikową. Ryby to płoć, leszcz, karaś.

Na początku skłaniałem się ku jakiejś wędce teleskopowej, jednak po wizycie w sklepie jakoś lepiej mi te trzy częściuwki leżą. Wyrzut tak myślę max 25g.

Czym więcej czytam, szukam, oglądam tym mam większy mętlik w głowie. Sprzedawcy w różnych sklepach różnie doradzają, (często sprzecznie) więc nie chciał bym kupić sprzętu za ich namową.

Może ktoś poleci coś w cenie (max 300zł). Jestem otwarty na wszystkie sugestie i propozycję. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.