Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Camu czy Pink?


stu6-60

Rekomendowane odpowiedzi

I jak wrażenia z użytkowania kija, juz pewnie go trochę po testowałeś.
Fakt kilka razy na rybkach z nim byłem, ale że dużego doświadczenia ze sprzętem nie mam mogę tylko porównywać do kijków, które miałem poprzednio. Ale więcej na ten temat napiszę w innym, odpowiednim, miejscu (późnym wieczorkiem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Wszystko jasne ,tylko nie ma wzmianki czy decyduje "gust" czy sa inne przeslanki
Inne przesłanki no i chyba gust. Wiadomo; pierwsze wrażenie jest estetyczne dopiero później sprawdzamy parametry techniczne. Moze decyduje rutyna i przyzwyczajenie :wink:
A co z osprzetem ?
no nie widzę w swoim arsenale czerwonych kołowrotków i innych pstrokatych dodatków poza oczywiście przynętami.
No to w koncu jak to jest- Camu czy Pink
Niech każdy sobie odpowie sam.
Jeżeli tą teorię głosi mistrz Polski w spinningu to jego teoria jest już opiniotwórcza
Wszystko ok. Tylko ze ten mistrz ceni i zachęca do kupna sprzęt danej firmy czytaj sponsora, jakie jest jego osobiste zdanie tego nie wiemy.

W wędkarstwie wyczynowym pojawiły sie duże pieniądze wiec zawodnicy chwalą tych którzy ich "utrzymują" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie można kupic różową wędkę?

Gdybys chciala 'bordo" to da sie szybko zalatwic, ale Pink :?: ,bedzie klopot :!::sad:. A moze zamiast "patyka" rozowe "fele" do autka :?::!::wink: . Sa podobno na topie :lol: .Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.