Skocz do zawartości
tokarex pontony

Polaczenie systemu pater noster z kretlkiem POMOCY


polucek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Systemik pater noster zaczyna sie i konczy oczkiem z zylki.Mam taki problem:

Nie wiem jak polaczyc to oczko,ktore jest na systemiku z kretlikiem.

Najprościej? Pętelkę z żyłki włożyć do oczka krętlika i cały krętlik przeciągnąć przez pętelkę żyłki, zaciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz tak robilem,ale powiedz czy to polaczenie jest skuteczne?

Jest mnóstwo różnych węzłów. Ja mam takie zboczenie, że wszystko łączę przyponową pętelką: żyłkę z wolframem, zestaw do bocznego troka, łączenia żyłek, hak z uszkiem, a nawet żyłkę na kołowrotek przy nawijaniu (robiąc jakby lasso :lol: )itd.

Jak dobrze zrobisz pętlę (z dwoma węzłami jeden po drugim, a w mocnych zestawach przewijam węzeł dwa razy) to jest bardzo skuteczny.

Nie odczuwam potrzeby uczenia się jakiś specyficznych węzłów do różnych zastosowań. Kiedyś stosowałem inne, ale po różnych niespodziankach zupełnie z nich zrezygnowałem i pewnie nawet teraz bym ich nie związał, tak dawno ich nie robiłem :lol:

Jedynie przy zestawie z włosem robiłem węzeł bez węzła, ale od jakiegoś czasu kupuje gotowe przypony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.