Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

lowieniebez karty


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam!

Wiem wiem , powinienem przeczytać regulamin PZW, lecz jestem na to za leniwy. Poza tym regulamin regulaminem a zycie zyciem. Mam paru kolegów łapiacych rybki i każdy z nich inaczej odpowiada na moje pytanie. Liczę ze Koledzy z tego forum rozwieją wszystkie moje wątpliwości. :) Ale do brzegu. Nie łowię ale lubie patrzec jak inni to robia. :shock::D . Jednak w tym roku żona wygania całą moją rodzinkę na Mazury! Co ja tam bede robił przez 2 tygodnie!?? :wink: Pomyslałem wiec ze mógłbym spróbować rzucić parę razy kijem. Z umiejętnosci posiadam jedynie bogate tradycje rodzinne odziedziczone (mam nadzieję) po dziadku i ojcu. W związku z tym czy aby połowić przez pare dni na jeziorze Sajno k/Augustowa muszę spełniac wszystkie surowe wymogi określone przez regulamin PZW? Czy muszę być członkiem PZW, mieć opłacone składki, zdany egzamin itd? Jeśli tak to już na tym etapie troche jestem zniechecony. Z drugiej jednak strony chciałbym spróbować bo wiem że przynajmniej dzieciaki miałyby frajdę. A moze by się zaraziły tym sportem? Słyszałem ze w regionalnych oddziałach PZW np w Poznaniu na św. Marcinie można wykupić takie czasowe zezwolenie tylko na jeden akwen i to juz wystarczy. Prosze o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 years later...

witam!

w przyszlym roku oplace sobie karte,bo teraz mi sie juz nie oplaci.

chcialbym sobie jednak jeszcze teraz polowic czy ktos moze mi podac jakies adresy?oczywiscie w rejonie slaska.

dzieki i pozdrawiam

banek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszlym roku oplace sobie karte,bo teraz mi sie juz nie oplaci.
a dlaczego ??? jeśień to jeden z piekniejszych/lepszych okresów w pogoni za rybką. A jak pojedziesz kilka razy na łowisko komercyjne i jeszcze będziesz chciał zabrać rybę to wydasz pieniądze za które opłaciłbyś kartę. Może warto to przemyśleć. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.