Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Który wybrać YORK TRIDENT,Robinson G-Force FD,Corm RODEO 3SF


Screamer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie który mam wybrać kołowrotek z wyżej wymienionych (YORK TRIDENT,Robinson G-Force FD,Cormoran RODEO 3SF) (dodam ze wszystkie kołowrotki są wyposazone w przedni hamulec ) lub czekam na wasze propozycje dodam ze szukam kołowrotka do 70zł kołowrotek bedzie przeznaczony do spiningu

A i jeszcze jak moglibyscie to doradzcie mi jaka kupic zyłkę do spiningu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jeżeli kołowrotek ma byc do spinningu, to napewno nie potrzebujesz do tego wolnego biegu.

Jeżeli, naprawde nie chcesz wydać więcej jak 70 zł to proponuje kupić ten młynek

http://www.robal.cm.net.pl/product_info.php?cPath=24_34&products_id=2069

A żyłka np. taka

http://www.robal.cm.net.pl/product_info.php?cPath=26_66&products_id=1896

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ok dzieki za rady ale kolowrotek z przednik czy tylnim hamulec jest lepszy do spiningu ??

A takze mam jeszcze jedno pytania zaluzmy mam tak jakis kolowrotek ktory miesci np.0.25-200m a ja mam np. 0-18 150m i chce tak ja nawinac zeby byla pelna szpula to co wtedy mam zrobic jakis podklad z innej zylki czy jak ??

A co do zylki tej mikado to nie jestem zabardzo przekonany do tej fimry ostatnio kupilem 300m zylki mikado modelu nie pamietam ale jak ja wyjelem z pudelka jeszcze nawet nie nawinelem to tak sie krecila,platala jak jakas zylka za 5zl tak samo bylo jak ja nawinelem na kolowrotek nie dalo sie lapac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ok dzieki za rady ale kolowrotek z przednik czy tylnim hamulec jest lepszy do spiningu ??

Już opisaliśmy ten nyrtujący temat na forum
A takze mam jeszcze jedno pytania zaluzmy mam tak jakis kolowrotek ktory miesci np.0.25-200m a ja mam np. 0-18 150m i chce tak ja nawinac zeby byla pelna szpula to co wtedy mam zrobic jakis podklad z innej zylki czy jak ??
Tu tak samo ,radze poczytaj forum to wiele dowiesz się interesującego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Gość naleśnik27

Screamer, obejrzyj sobie mikado inazuma ! mikado ma dobre tanie kołowrotki a jeżeli Twoje wydatki są okrojone to nie namawiam Cie ale ja ufam mikado długo uzywałem kołowrotków tej firmy do puki nie było mnie stać na coś lepszego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.