Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gumki Blue Fox


Michcio

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

takie pytanie kieruje do Was.

Czy łowił ktoś na gumki firmy blue fox? chodzi mi glownie o jakość wykonania i czy dobrze pracują. Na allegro jest dość sporo tego i w całkiej przystępnej cenie.

Poradźcie czy warto się w to pchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Nie polecam tej firmy gum. Kolega miał kilka tych gumek w pudełku, po kilku dniach leżenie w pudełku zrobiły się twarde i się pokruszyły. Lepiej jest dodać kilka groszy i zakupić porządne gumy firmy Relax lub Mann's :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim arsenale okoniowym mam te gumki i jestem z nich zadowolony chociaż są sztywniejsze od Relaxa i Mansa ale są dni że tylko na nie biorą okonie.Ja te gumki przechowuje w oryginalnych torebkach i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby jakieś mi się pokruszyły,jednak wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Michcio łowiłem tymi gumami 4cm ripperki na okonkach były super. Ładnie pracowały i były łowne. Łowiłem kolorem białym z czarnym grzbietem oraz czerwonym pyszczkiem. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rippery blue fox sa jednymi z lepszych przynet gumowych na rynku,a przy okazij w atrakcyjnej cenie.Sam nie jedno krotnie sie o tym przekonalem.Lowie na nie od kilku lat i nigdy mnie nie zawiodly,a tym bardziej nie popekaly czy pokruszyly sie.Mam jeszcze pare sztuk ze zeszlego sezonu i tylko lekko poszazaly(biale egzemplaze)a sprezystosc maja nadal b.dobra.A wiec od siebie goraca Ci polecam te przynety :!:

PS:

Moje kilery to te 10cm biale z czarnym grzbietem,seledynowe i seledynowe z brokatem i czarnym grzbietem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
rippery blue fox sa jednymi z lepszych przynet gumowych na rynku,a przy okazij w atrakcyjnej cenie.

Manns są duuużo lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

mam 3 centymetrowe rippery Blue Fox.. w 2 kolorach, mdły żółty z czerwonym i niebieskim grzbietem.. łowiłem na nie kilkukrotnie i rezulataty średnie.. ale po wizycie w słoiku z gorącą wodą zrobiły się przyjemne i teraz często lądują na moich główkach..

Złowiłem na tą przynęte w wakacyjne upały 2 całkiem ładne szczupłe..

Więc przynęta nie jest chyba taka zła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjna cena to nie wszystko. Ich cena nie odbiega aż tak bardzo w dół od Mansa czy Relaksa a są bardziej nietrwałe. Jest to szczególnie widoczne w kopytach. Łatwo schodzi ciemny nadruk (np. grzbietu) oraz czerwone akcenty (np. na płetwach czy ogonki). I nie trzeba wcale ich za bardzo ruszać. Nadruki schodzą.....od samego leżenia w pudełkach :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam wszystkich

Łowię na Wiśle gumami FOXA. Moim faworytem od kilku sezonów jest Guma typu "kopyto" BLUE FOX mod. SPEED TAIL 7cm. Mogę ten model polecić ponieważ złowiłem na niego wiele szczupaków, jest on dobrym uzupełnieniem kopytek innych firm. Jeżeli chodzi o jakość i trwałość to równa z najlepszymi. Co do zapacu "chemią" to po jakimś czasie zniknie. Używam również 9,5 cm twistery z różnym skutkiem, ale z jakością wykonania, kruszeniem nie miałem nigdy do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeżeli gumki śmierdzą chemią to przed użyciem należy je wymyć w jakimś płynie do mycia naczyń i dobrze spłukać , zresztą wszystkie gumy tego wymagają , Fabrycznie pokryte są takim środkiem konserwującym by mogły długo być magazynowane . Dzisiaj strzeliłem z 15 pasiastych , w sobote w godzinkę było ich 25 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.