Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Mazowsze


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Grzegorzeice to rozległy teren, ale niestety są to stawy hodowlane, więc na ryby większe niż 2kg nie ma co liczyć.

Do grzegorzewic mam 10km i byłem tam 2 razy, niestety nie jest to miejsce dla prawdziego wędkarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Grzegorzeice to rozległy teren, ale niestety są to stawy hodowlane, więc na ryby większe niż 2kg nie ma co liczyć.

Do grzegorzewic mam 10km i byłem tam 2 razy, niestety nie jest to miejsce dla prawdziego wędkarza.

Zależy kolego co masz na myśli z tym że nie jest to miejsce dla prawdziwego wędkarza ja np. mieszkam w Mszczonowie i jak mam wolne to na dzień przed każdymi zawodami robię wypad na Grzegorzewice w celu zrobienia sobie treningu przed właśnie zawodami co by poćwiczyć i powiem że bardzo mi sę takie treningi przydają bo jak wiemy pobytu nad wodą i to w dodatku z wędką nigdy za wiele

POZDRAWIAM CIĘ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STAWY RYBNE EKOFARM ( GRZEGORZEWICE )

kontakt :

Grzegorzewice 21

96 - 321 Żabia Wola

tel/fax: (0 46) 857 98 03

deq2000@wp.pl

WWW:http://www.stawy.hg.pl/

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁOWISKO ELDORADO ( KOŁBIEL,GARWOLIN )

kontakt :

adres:

Huta zadybska 25, 08-550 Kłoczew

tel.: 0 503 106 211

tel.: 0 503 106 353

info@lowisko.pl

WWW:http://www.lowisko.pl/

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Koledzy uwaga !!! Dzis wrocilem ze stawow w Halinowie i chce byscie mieli swiadomosc tego ze nie kazda rybe mozna stamtad wyniesc.Jezeli zlapiecie lina wazacego powyzej 1 kilograma musicie wypuscic !!! Tak samo jest z innymi rybami wazacymi powyzej 3.5 kg!!! Nie rozumiem dlaczego nalezy wypuszczac ryby skoro sie placi 3zl/h? Wkurzylem sie na taki przepis bo nic tam nie moglem zlapac a lina chetnie bym zjadl.Rybka wazyla 1.35kg i w punkcie pobierania oplat mi ja zabrano.Paranoja.. co to za stawy i kto to slyszal zeby placic za lowienie malych ryb, bo duzych brac nie mozna?!Byłem na roznych stawach i nie spotkalem sie z takimi absurdami.Uwazajcie co zlapiecie.Nie kazda ryba jest dla nas prezentem placenia duzych kwot za wedkowanie!!!Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tam płacisz za możliwość łowienia, a nie zabierania! Dzięki temu pewnie to łowisko funkcjonuje bo jakby każdy zabierał w okresie kiedy ryba dobrze bierze to gospodarz nie miał by interesu tylko straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pershing6, Na wszystkich mi znanych łowiskach jest taki punkt w regulaminie,że ryby powyżej danej jakiejś wagi mają być wypuszczone spowrotem do wody o ile ich stan po holu czy zacięciu nie wskazuje na to, że ryba nie przeżyje. Jak najbardziej jest to słuszne , gdyż udając się na łowisko prywatne masz zamiar zmierzyć się z okazami. Co by to było jak by każdy brał z łowiska wszystko to co złowił. Właściciel i tak by zarybiał , ale co to za zabawa z 30dag troczkiem karpia , czy innym narybkiem .

Tak więc udając się na prywatne łowisko również trzeba się zapoznać z obowiązującym na nim regulaminem i go zaakceptować albo odpuścić sobie.

Pamiętaj kolego że płacisz za większe szanse złowienia ryby życia a nie za rybę na obiad. (jeżeli tak podchodzisz do tego to polecam zaoszczędzić i kupić filety w sklepie. )

Możesz udać się na wody należące do PZW (o ile jesteś członkiem ) i jeżeli masz ochotę to beż dodatkowych opłat zabrać okazy które złapiesz ( zgodnie z regulaminem oczywiście) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.